کد خبر : 55281 تاریخ ثبت : 1396/10/2 10:32:19
استاندار اول مشکل تعطیلی فرودگاه را حل کند بعد به جم بیاید/برخی‌ها به شرکت‌ها نفوذ کرده‌اند که هیچ اعتقادی به نظام اسلامی ندارند

استاندار اول مشکل تعطیلی فرودگاه را حل کند بعد به جم بیاید/برخی‌ها به شرکت‌ها نفوذ کرده‌اند که هیچ اعتقادی به نظام اسلامی ندارند

به گزارش مطاف24  امام جمعه جم با انتقاد از عملکرد فرماندار و نماینده مردم شهرستان جم در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار بوشهر قرار است به جم بیاید و با مردم دیدار کند، مطالبه مردم راه اندازی فرودگاه است اول این مشکل را حل کند بعد به جم بیاید.

به گزارش آینه جم ، حجتالاسلام محمد گنجی امروز در خطبههای نماز جمعه این هفته شهر جم با اشاره به تعطیلی دو ساله فرودگاه توحید جم، اظهار داشت: شهرستان جم متاسفانه با بی‌لیاقتی و بی‌تدبیری مسوولان به جایی رسیده که اکنون فرودگاهش بدون فرود شده است.

وی افزود: فرودگاهی که این همه امکانات دارد و از فرودگاه‌های مهم کشور است الان دو سال است که تعطیل شده و تلاشی از مسوولان برای راه‌اندازی آن دیده نمی‌شود.

امام جمعه جم با بیان اینک ه نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس در این خصوص عملکرد موفقی نداشته است بیان کرد: در این موضوع، نماینده مجلس و نماینده دولت کارنامه خوبی از خود نشان ندادند و مردم انتظار دارند این موضوع به جد دنبال شود.

گنجی با بیان این که معتقدم یک امتیاز بزرگی از شهرستان گرفته شده و مردم هم این را می‌دانند تصریح کرد: مردم از مسوولان انتظار دارند و اگر مسوولان عرضه ندارند مردم خودشان ورود پیدا کنند.

خطیب جمعه جم ادامه داد: قبلا از فرودگاه جم به اصفهان و اهواز هم پرواز داشتیم و امروز به جای این که به نجف و کربلا پرواز داشته باشیم همان پروازها هم تعطیل شد.

وی با گلایه شدید از عملکرد فرماندار و نماینده مردم شهرستان جم در مجلس شورای اسلامی یاد آور شد: شهرهای دیگر پیشرفت می‌کنند و شهر ما تنزل می‌کند، زمین‌های مردم را گرفتند و الان فرودگاه را تبدیل به مخروبه کردند.

گنجی با اشاره به سفر استاندار بوشهر به شهرستان جم بیان کرد: استاندار بوشهر قرار است به جم بیاید و با مردم دیدار کند، مطالبه مردم راه اندازی فرودگاه است اول این مشکل را حل کند بعد به جم بیاید.

خطیب جمعه جم با بیان این که برخی‌ها به شرکت‌ها نفوذ کرده‌اند که هیچ اعتقادی به نظام اسلامی ندارند و مشروب هم می‌خورند، افزود: آیا کسی که اهل مشروب است و اهل نماز نیست و خدا را نمی‌شناسد باید در این منطقه باشد؟

وی تصریح کرد: گزارش می‌دهند که طرف حاضر نیست یک رکعت نماز بخواند در پتروشیمی‌ها کار می‌کند و حقوق کذایی می‌گیرد و فسادهایی هم در گوشه و کنار انجام می‌دهد.

گنجی بیان کرد: بسیار خطرناک است که نظام به دست کسانی بیفتد که اعتقاد به نظام اسلامی و خون شهدا نداشته باشند و از اداره اطلاعات شهرستان جم می‌پرسم که چرا پیگیری نمی‌کنید؟ چرا حراست‌ها پیگیری و سازمان بازرسی پیگیری نمی‌کند؟

منبع: فارس

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار