کد خبر : 55267 تاریخ ثبت : 1396/9/27 08:14:51
استاد ودانشجوی بدون تقوی، فرهنگ اسلامی و نوآوری کم ارزش است رییس هیت عالی نظارت منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی :

استاد ودانشجوی بدون تقوی، فرهنگ اسلامی و نوآوری کم ارزش است

رییس هیت عالی نظارت منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه خانه دوم ما است گفت: دانشجو واستاد بدون شاخصه های تقوی و فرهنگ اسلامی، نوآوری، پیگیر بودن و هماهنگی در کارها کم ارزش است.

به گزارش مطاف24 حجت الاسلام عبدالرضا جمالزاده در نشستی با استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بندر کنگان اظهار کرد: باید سطح کیفی دانشگاه را افزایش دهیم تا بتوان دانشگاه را در سطح دانشگاههای بزرگ برسانیم و دانشگاه کنگان هرچند از لحاظ رتبه ای مرکز محسوب می شود اما از برخی جهات از بیشتر دانشگاههای استان موفق تر بوده است.

وی افزود: دانشگاه خانه دوم ما است و باید در خانه خود تقوی، فرهنگ اسلامی، و دیانت حفظ کنیم زیرا استاد، کارمند و دانشجوی بدون این شاخصه ها کم ارزش است.

جمالزاده خطاب به کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بندر کنگان تصریح کرد: پیگیری در کارها، نوآوری، هماهنگی، نظم و تکریم ارباب رجوع از دیگر شاخصه های یک کارمند و استاد نمونه است.

وی وفاق و همدلی در بین کارکنان را رمز موفقیت مجموعه دانست و افزودند: پیشرفت و توسعه علمی در دانشگاه بیانگر همدلی مسئولان و کارکنان در جهت پیشرفت اهداف مجموعه و جامعه است.

رییس هیت عالی نظارت منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد که ما در وضعیت کنونی مشکلاتی از جمله مشکلات مالی، نیروی مازاد، املاک بدون استفاده، مطالبات و.... داریم که باید در جهت رفع موانع و مشکلات با همدلی و هماهنگی و ایجاد نظم بکوشیم.

در ابتدای جلسه احسان پاکدامن رییس دانشگاه ضمن خیرمقدم خلاصه ای از فعالیت های آموزشی، عمرانی، فرهنگی و..... شرح دادند.

در ادامه اظهار داشت: امروز همه ما به دنبال پیشرفت دانشگاه از لحاظ علمی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی هستیم و باید در جهت محقق شدن این کارها بیشتر تلاش کنیم و باجدیت موانع را از سر راه خود برداریم و یکی از راههای موفقیت احترام متقابل بین کارکنان، اساتید و دانشجویان است و با این کارها می توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندر کنگان افزود: اهداف ما در کارها باید یک حرکت جهادی باشد و ما در انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس ثابت کردیم که هرکجا در کارها و اهداف حرکت جهادی و انقلابی داشتیم موفق بودیم و خدا را همیشه سرلوحه کار خود قرار دهیم و به امید خداوند و با تکیه به لطف و عنایت حضرت حق موفق خواهیم شد.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار