کد خبر : 55184 تاریخ ثبت : 1396/8/18 08:26:37
 پیاده روی حرم تا حرم در بردستان برگزار شد صبح امروز

پیاده روی حرم تا حرم در بردستان برگزار شد

پیاده روی کاروان جاماندگان از اربعین حسینی با عنوان ' حرم تا حرم' صبح امروز همزمان با اربعین حسینی در شهر بردستان برگزار شد و این کاروان اربعین حسینی 1 کیلومتر پیاده طی کردند.

به گزارش مطاف24  صبح امروز همزمان با اربعین حسینی همایش پیاده روی بزرگ حرم تا حرم با حضور عاشقان امام حسین(ع) از مزار امام زاده سید جمال دین آغاز شد و تا بارگاه بی بی دختران شهر بردستان به مسافت یک کیلومتر ادامه یافت.
سرگرد پاسدار محمود سهرابی فرمانده حوزه بسیج شهر بردستان در حاشیه این همایش در گفتگو با خبرنگار مطاف24، اظهار داشت: افرادی که توانایی نداشتند که به کاروان زائران اربعین در کربلا ملحق شوند با برگزاری این پیاده روی و حضور در این مراسم، به زیارت بارگاه بی بی دختران  شهر بردستان می روند.


وی با اشاره به اینکه برای پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی(ع)  از امام زاده سید جمال الدین و همچنین از روستاهای لمبدان پایینی ، بالایی و حاجی آباد به سمت بارگاه بی بی دختران  برنامه های مختلفی تدارک دیده شده است، گفت: همه برنامه ها خودجوش است و ما تنها آنان را حمایت کرده ایم.
فرمانده حوزه بسیج ثارالله شهر بردستان با بیان اینکه چند غرفه و موکب پذیرایی عزاداران و ارائه خدمات فرهنگی را بر عهده دارند، افزود: شهرداری، بسیج و هیئت های مذهبی مختلفی در این موکب ها پذیرای عزاداران بودند.
سهرابی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه دست اندرکاران  خاطرنشان کرد: جانمایی ایستگاههای صلواتی در طول مسیر و  برپایی ایستگاههای استقبال از زائرین بر عهده پایگاه های بسیج حوزه  ثارالله  و هییت های مذهبی و تامین امنیت مسیر و تردد  بر عهده منطقه انتظامی بوده است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار