کد خبر : 55160 تاریخ ثبت : 1396/8/8 09:23:03
زنگ ایثار و شهادت در 60 مدرسه دیر نواخته شد مدیر آموزش و پرورش دیر:

زنگ ایثار و شهادت در 60 مدرسه دیر نواخته شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی زنگ ایثار و شجاعت در 60 مدرسه این شهرستان نواخته شد.

احمد عبدالله زاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24، ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی اظهار داشت: به مناسبت سالروز شهادت حسین فهمیده و آغاز هفته بسیج دانش آموزی، زنگ ایثار و شهادت در 60 مدرسه شهرستان دیر با حضور مسئولین صبح امروز همزمان با سراسر کشور نواخته شد.

وی گفت: مدارس و فضاهای آموزشی بهترین مکان برای ترویج فرهنگ‌های اسلامی و شهادت است.

عبدالله زاده افزود: بسیجی شهید حسین فهمیده در دوران دفاع مقدس با ایثار و جان گذشتگی خود از کیان جمهوری اسلامی دفاع کرد و با افتخار به شهادت رسید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر تصریح کرد: هفته بسیج دانش آموزی از 7 آبان ماه آغاز و تا روز 13آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام ادامه خواهد داشت.

عبدالله زاده در پایان خاطرنشان کرد: در طول هفته بسیج دانش آموزی برنامه های مختلفی در سطح مدارس شهرستان برگزار می شود که از آن جمله می توان به برگزاری مانور پدافند غیر عامل، دیدار با خانواده شهدا، غباررویی مزار شهدا،  و شرکت باشکوه دانش آموزان بسیجی در راهپیمایی 13 آبان اشاره کرد.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار