کد خبر : 55127 تاریخ ثبت : 1396/7/24 11:23:01
 فعالیت بیش از 9 هزار بسیجی در 600 حلقه صالحین دیر مسئول تعلیم و تربیت سپاه دیر:

فعالیت بیش از 9 هزار بسیجی در 600 حلقه صالحین دیر

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه سیدالشهداء (ع) شهرستان دیر از فعالیت 600 حلقه صالحین درشهرستان دیر خبر داد.

حجت الاسلام احمد درخشان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24، اظهار داشت: در شهرستان دیر بالغ بر 600 حلقه صالحین فعالیت می‌کنند.

درخشان گفت: حلقه های صالحین در نقاط مختلف شهرستان دیر با هدف بصیرت افزایی در طول هفته برگزار می شود.

وی افزود: حضور بسیجیان در حلقه های صالحین باید بعنوان یک رزمنده در خط جبهه جنگ نرم برای مقابله با دشمن تلقی شود و بسیجیان آنرا به دید صرف گذراندن وقت نباید در نظر بگیرند.

درخشان با بیان اینکه بسیجیان با حضور در این حلقه‌ها در راستای معنویت افزایی خود و دیگران تلاش می‌کنند گفت: 9 هزار بسیجی با پشتکار بیش از 50 مربی در زمینه های بصیرتی،عقیدنی،فرهنگی و ورزشی،اخلاق اسلامی و معرفتی در 600 حلقه صالحین در این شهرستان مشغول فعالیت هستند.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر جوانان و نوجوانان را از اقشار تأثيرگذار جامعه دانست و گفت: جوانان و نوجوانان در مراسمات، برنامه ها و اردوهاي متنوع مذهبي مشاركت مي كنند و با اين حضور خود ضمن اعلام موجوديت، نسبت به آن ارزش ها و اصول اداي احترام و دين مي كنند.

حجت الاسلام درخشان در پایان سنگرهای شجره طیبه صالحین  در شهر دیر را رضایت بخش دانست و خاطرنشان کرد: مربیان و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج باید با برنامه ریزی جامع و هدفمند نسبت به تقویت و کیفی سازی کلاس های شجره صالحین بکوشند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار