کد خبر : 55118 تاریخ ثبت : 1396/7/19 13:09:22
زنگ مهر عاطفه ها درمدارس دیر نواخته شد صبح امروز:

زنگ مهر عاطفه ها درمدارس دیر نواخته شد

همزمان با سراسر کشور زنگ عاطفه ها صبح امروز در 45 مدرسه شهرستان دیر نواخته شد.

به گزارش مطاف24  مسلم انیژ پور صبح امروز در حاشه آیین مهر عاطفه ها که در مدرسه سوره شهر دیر برگزار شد در گفتگو با خبرنگار مطاف24، اظهار داشت: برگزاری جشن عاطفه ها باعث می شود دانش آموزان با این احسان و نیکوکاری بزرگ آشنا شوند.

وی گفت: مهربانی زیباترین خصلت یک انسان می باشد که این فرهنگ باید در جامعه امروزی روز به روز گسترش یابد.

انیژ پور با بیان اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی ظرفیت بسیار مناسبی برای تقویت و ترویج فرهنگ انفاق در جامعه می باشد تصریح کرد: یکی از اصلی ترین برنامه های کمیته امداد کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت می باشد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان دیر با اشاره به شعار بست و چهارمین سال برگزاری جشن عاطفه‌ها با شعار مهر در انتظار هم دلی گفت: در حال حاضر بیش از 600 دانش آموز، دانشجو، طلبه در شهرستان دیر تحت حمایت کمیته امداد شهرستان هستند.

مسلم انیژ پور با بیان اینکه جشن عاطفه ها تنها به دانش آموزان بی بضاعت اختصاص دارد ، تصریح کرد: مرحله دوم جشن عاطفه ها درسطح مدارس شهرستان با مشارکت و همکاری آموزش و پرورش در 45 مدرسه شهرستان برگزار شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه جشن عاطفه های امسال متفاوت با سالهای گذشته در دو مرحله در شهرستان دیر برگزار شد خاطرنشان کرد: در مرحله نخست اجرای این طرح در 25 پایگاه ثابت و سیار مردم نوعدوست شهرستان دیر 1 میلیار ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به دانش آموزان بی بضاعت شهرستان دیر کمک کردند.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار