کد خبر : 55117 تاریخ ثبت : 1396/7/19 09:03:33
جاده ای که دل مردم و رانندگان را خون کرده است/ غفلتی که با جان مردم بازی می کند/ وعده مسئولان برای تعریض جاده ای که عملی نشد بازخوانی مشکلاتی که متولی برای رسیدگی ندارند

جاده ای که دل مردم و رانندگان را خون کرده است/ غفلتی که با جان مردم بازی می کند/ وعده مسئولان برای تعریض جاده ای که عملی نشد

جاده ساحلی دیر بوشهر به دلیل کم عرض بودن و نداشتن شانه تاکنون جوانان زیادی را از شهرستان دیر به کام مرگ کشیده است به طوری که مردم شهرستان دیر نام این جاده را به جاده مرگ تغییر داده اند.

به گزارش مطاف24  جاده ساحلی بندر دیر که به جاده مرگ معروف است، همچنان درایستگاه وعده و وعیدها مسئولان شهرستان دیر گیر کرده و خانواده های زیادی درسایه بی توجهی مسئولان، عزیزان خود را در این محور از دست داده و داغدار شدند.

مردم شهرستان دیر تا چه زمانی باید شاهد تصادفات ناگوار و کشته و زخمی شدن دوستان و آشنایان خود باشند و تا چه زمانی قرار است خانواده‌های دیری، داغدار از دست دادن فرزندان خود شوند.

یکی از شهروندان دیری که در این جاده فرزند 18 ساله خود را از دست داده است در گفتگو با خبرنگار مطاف24 می گوید: جاده ساحلی بندر دیر  به دلیل رفت و آمد شهروندان به سمت روستاها اطراف شهرستان و شرکت متانول کاوه حجم زیادی از خودرو را در خود جای داده است.

وی گفت: پس از راه اندازی شرکت متانول کاوه حجم عبور و مرور در این جاده به شدت افزایش پیدا کرد است که به هیچ عنوان این جاده پاسخگوی این حجم از خودروها نبوده و نیست.

این شهروند داغ دیده گفت: در ابتدای دولت تدبیر امید که 5 سال از عمرش گذشته است قول داده شد تا این جاده عریض شود و از حجم تصادفات کاسته گردد اما متأسفانه این قول عملیاتی نشد و فقط اکنون مقداری از جاده به صورت خاکی عریض شده اما این جاده بدون شانه می باشد و خطرناک تر شده است.

وی افزود: در سه سال گذشته فرزند 18 ساله خود را در این جاده از دست دادم و در سال گذشته پسر عمویم نیز در این جاده تصادف کرده و به دیار باقی شتافت.

یکی دیگر از شهروندان در این باره گفت: کم‌عرض بودن جاده ساحلی بندر دیر سبب ایجاد تصادفات منجر به فوت در این محور شده است و گویی در سایه کم توجهی مسئولان، این امر قرار نیست پایان پیدا کند.

/ انتهای پیام

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
فخرایی | 19 مهر 1396 11:00:47 | ارسال پاسخ
0
1
چه عزیزانی که به خاطر این مسئولین بی تدبیر داغ دیدند
رضا | 22 مهر 1396 07:26:28 | ارسال پاسخ
0
1
شرکت متانول خیلی میتونه کمک کنه خدمات متانول به شهروندان باید
بیشترحس بشه.
مردم | 22 مهر 1396 18:08:34 | ارسال پاسخ
0
1
شرکت متانول واقای جابری برای رضای خداوند ودل ابن مردم مظلوم
برای خودتان وخانواده تان خدابیامرزی ولاقیات صالحات بذارید.
خشنودی خداونددرخشنودی مردم است.یاحق
مجيد | 28 مهر 1396 23:39:00 | ارسال پاسخ
0
0
شركت مردم دير رو شناخته كه هيچ درخواستى و خواسته درستى ندارن،در عوض هر چه مواد شيميايى هم مثل آب خوردن به دريا ميريزه،و دريا خوارى و ضربه هاى جبران ناپذيرى هم به شهر و محيط زيست وارده مى كنه،دير هم جاى عالى و راحتى براى شركت شده كه هر كارى خواست انجام بده،امشب هم مورخ ٩٦،٧،٢٨ جمعه يك خانواده ديرى ديگر داغدار شدن در اين جاده مرگ كه سالهاست قربانى مى گيرد 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار