کد خبر : 55115 تاریخ ثبت : 1396/7/18 17:36:38
اجرای پروژه‌های متعدد عمرانی در دانشگاه آزاد دیر رئیس دانشگاه آزاد دیّر خبر داد

اجرای پروژه‌های متعدد عمرانی در دانشگاه آزاد دیر

مدیران و معاونین دانشگاه های آزاد دیّر و خارگ با فرمانده سپاه استان بوشهر دیدار کردند.

به گزارش مطاف24  عبدالعزیز بحرانی رئیس دانشگاه آزاد بندر دیر در این دیدار اظهار داشت: باتوجه به نزدیکی دانشگاه بندر دیر به تاسیسات عظیم قلب انرژی کشور در عسلویه خوشبختانه توانستیم رشته مورد نظر بخش صنعت را تامین کنیم؛ روند علم آموزی در شهر دیر در حدود ٩ سال اخیر  با حضور دانشگاه آزاد اسلامی روند صعودی بوده است.

وی افزود: فعالیت‌های دانشگاه دیر در حوزه آموزشی خلاصه نشده و به‌صورت ویژه در حوزه فرهنگی ورود داشته‌ایم و با تشکیل کارگروه فرهنگی در دانشگاه دیر یادواره شهدای دانشجو بصورت مستمر برگزار می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دیر تصریح کرد: این دانشگاه در سال ٨٧ در راستای تامین و ارتقای سطح علمی اهالی شریف دیر و نیروی انسانی شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس شد که هم اکنون با ٢٧ رشته مهندسی توانسته‌ایم بستر علمی و آموزشی دیر را ارتقا کیفی دهیم.

بحرانی با اشاره به اجرای پروژه‌های متعدد عمرانی در دانشگاه آزاد اسلامی دیر گفت: با برنامه ریزی مدون صورت گرفته در حوزه عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد دیر و ارتقای زیرساخت‌های سخت‌افزاری آموزشی در دیر انشاءالله ساختمان آموزشی واحد دیر با حضور مسئولان ارشد دانشگاه و استان افتتاح خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دیر افزود: یکی از اهداف مراکز آموزشی باید مستند سازی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دقاع مقدس باشد و این دانشگاه آمادگی همکاری برای برگزاری همایش ملی خلیج فارس و دفاع مقدس را دارد./مهر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار