کد خبر : 55108 تاریخ ثبت : 1396/7/16 09:27:53
توزیع 250 بسته لوازم تحریر در بین دانش آموزان بی بضاعت دیری با هدف توانمند سازی دانش آموزان نیازمند انجام شد

توزیع 250 بسته لوازم تحریر در بین دانش آموزان بی بضاعت دیری

رییس اداره بهزیستی شهرستان دیر از توزیع 250 بسته لوازم تحریر رایگان در میان دانش آموزان بی بضاعت تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان دیر خبر داد.

محمد کرمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24  با اشاره به این که اداره بهزیستی شهرستان دیر به دانش‌آموزان نیازمند و بی بضاعت تحت پوشش، کمک می کند اظهار داشت:  250  بسته لوازم تحریر رایگان در میان دانش آموزان بی بضاعت تحت پوشش این اداره به مناسبت بازگشایی مدارس با همکاری آموزش و پرورش شهرستان بین دانش آموزان توزیع شد.

وی افزود: بسته لوازم التحریرتوزیع شده بین دانش آموزان بی بضاعت دیری  به ارزش 150 میلیون ریال می باشد.

کرمی بسته های لوازم التحریر را با هدف ایجاد روحیه، نشاط و همچنین تشویق فرزندان در بین دانش‌آموزان جامعه هدف بهزیستی که سایر محصلان نیازمند و بی بضاعت می باشند تهیه و توزیع شده است.

رییس اداره بهزیستی شهرستان دیر خاطرنشان کرد: کمک به دانش‌آموزان نیازمند در بخش‌های مختلف، سرکشی به خانواده‌های نیازمند و تهیه لوازم ضروری زندگی آنان ، از جمله جهیزیه، درمان را از جمله اقدامات اداره بهزیستی در طول سال دانست.

وی در پایان گفت: خیرین می توانند برای حمایت از خانواده های نیازمند از طریق شماره حساب2173451110006 شعبه بانک ملی  برای واریز کمک‌های نوع دوستانه خود اقدام نمایند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار