کد خبر : 55105 تاریخ ثبت : 1396/7/16 08:22:01
 انقلاب اسلامی بزرگترین تحول نیروهای انتظامی را ایجاد کرد امام جمعه آبدان:

انقلاب اسلامی بزرگترین تحول نیروهای انتظامی را ایجاد کرد

امام جمعه شهر آبدان گفت: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین تحول نیروهای انتظامی را ایجاد کرد و پرسنل آن را به خدمت گذاری به دین تبدیل کرده است.

به گزارش مطاف24  حجت الاسلام محمد حمیدی نژاد صبح امروز در دیدار با پرسنل کلانتری شهر آبدان ضمن تشکر و قدر دانی از آنان درخصوص تامین امنیت شهر آبدان اظهار داشت: نیروی انتظامی در تمام عرضه‌ها حضور چشمگیری دارد و زحمات زیادی برای کاهش جرایم و برقراری نظم در جامعه می کشد.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین تحول نیروهای انتظامی را ایجاد کرد و پرسنل آن را به خدمت گذاری به دین تبدیل کرده است.

حمیدی نژاد تعامل مردم و ادارات با نیروی انتظامی را جهت پیشبرد وظایف محوله خواستار شد و افزود: نیروی انتظامی اساس کار خود را بر پایه شعار مردم دارای و قانون مداری پایه ریزی نموده است که باید با بصیرت در تعامل با مردم و برقراری امنیت و کاهش جرائم گام بردارد.

امام جمعه شهر ابدان تصریح کرد: خدمات نیروی انتظامی در این شهرستان قابل تقدیر است و امروزه امنیت بسیار پایداری در جمهوری اسلامی که حاکم است را مدیون خون شهداء هستیم.

وی ذر پایان  با اشاره به اینکه مردم با نیروی انتظامی همکاری لازم داشته باشند، خاطرنشان کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای قدردانی از زحمات شبانه‌روزی و بی‌منت نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار