کد خبر : 55094 تاریخ ثبت : 1396/7/11 01:55:34
نارضایتی مردم بخش جنوبی دلوار از کمبود آب شرب

نارضایتی مردم بخش جنوبی دلوار از کمبود آب شرب

به گزارش مطاف24  نقل از سپاس؛ منطقه دلوار با وجود 16 روستا دربخش جنوبی و جمعیتی بیش از 10 هزار نفرزندگی می کنند و روزانه یک‌هزار و ۵۰۰ مترمکعب آب به شبکه انتقال آب 16 روستای بخش ساحلی دلوارشهرستان تنگستان می رسد اما جوابگوی نیازهای این مردم نشده است.

 در حال حاضر با وجود افزایش ۶۰۰ متر مکعبی این میزان به ۲ هزار و ۱۰۰ مترمکعب افزایش یافته است اما آیا این آمار به منازل مردم این روستاها می رسد؟

طبق گفته های مردمی مشکلات آب آشامیدنی در این بخش طوری شده است که موجب ایجاد مشکلات زیادی در زندگی روزمره مردم روستاهای جنوبی بخش دلوار شده است.

 گفتنی است مردم این بخش در سالهای قبل جهت رساندن مشکلات خود به گوش مسئولین چندین بار درب ادارات متولی این امر در شهرستان و بخش دلوار تجمع کردند ولی هنوز خبری از عملی نمودن این وعده ها نشده است.

آیا واقعا باید در این روستاهای جنوبی بخش دلوار با این پیشینه تاریخی و جهانی برای جبران برخی مشکلات آب‌رسانی برای این روستاها با دستگاه تانکر سیار، آب مورد نیاز خود را تامین ‌کنند؟

اما سوال این است با این وضعیت نامناسب چندین ساله بخش جنوبی دلوار در تامین آب شرب این منطقه باید تا زمانی ادامه داشته باشد؟

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار