کد خبر : 55048 تاریخ ثبت : 1396/6/28 07:02:02
۸۰۰ برنامه شاخص در هفته دفاع استان بوشهر برگزار می شود

۸۰۰ برنامه شاخص در هفته دفاع استان بوشهر برگزار می شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: امسال بیش از 800 برنامه شاخص در سطح استان بوشهر با عنوان های روز شمار دفاع مقدی برگزار خواهد شد و رژه مشترک نیروهای مسلح با مسئولین سپاه برگزار می شود.

به گزارش مطاف24  علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام سوگواری، گفت: امسال هفته دفاع مقدس با ایام سوگواری سید سالار شهیدان تقارن پیدا کرده است و برنامه های دفاع مقدس با محوریت ماه محرم در سراسر استان برگزار می شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اظهار کرد: تشابهاتی دوران دفاع مقدس با ایام محرم دارد ثابت می کند که طی 8سال نیروهای بسیجی با روحه فرهنگ عاشورا، انقلابی گری و جهادی در مقابل دشمنان ایستادند.

رزمجو افزود: آثار و برکات 8سال دوران دفاع مقدس باعث شد تا خواب و خیال رژیم صهیونیستی برای گسترش منطقه خاورمیانه با شکست روبرو شود و در گرداب فلسطین و حزب الله لبنان گرفتار شود.

وی با بیان اینکه حرکت جهادی در فرهنگ مقاومت نهادینه شده است، تصریح کرد: در هشت سال دوران دفاع مقدس حرکت جهادی در فرهنگ مقاومت نهادینه شد و شاهد شکوفایی عظیم در عرصه فرهنگی، نظامی و اقتصادی بودیم.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ابراز کرد: رزمندگان و مردم ولایتمدار در دوران دفاع مقدس اقتصاد مقاومتی را اجرا کردند که چاره ای برای حل مشکلات اقتصادی کشور شد و مقام معظم رهبری نیز توجه ویژه و خاصی به این موضوع دارند.

رزمجو خاطرنشان کرد: ارزش های بزرگی خلق شده است که می خواهیم این ارزش ها همچنان استوار بماند و باید رشادتها و دلیرمردی ها را برای نسل جدید ترسیم کنیم و همه تجربیات و عبرت های عاشورایی، صب و پایداری را به جوانان منتقل کنیم.

وی اذعان کرد: دفاع مردم ایران یک دفاع ولایتمردانه تحت فرمام امام خمینی(ره) بود و پیروزی غرور آفرین که خلق کردند در هفته دفاع مقدس بخشی از این ایثارگری ها به نمایش گذاشته خواهد شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر عنوان کرد: امسال بیش از 800 برنامه شاخص در سطح استان بوشهر با عنوان های روز شمار دفاع مقدی برگزار خواهد شد و رژه مشترک نیروهای مسلح با مسئولین سپاه برگزار خواهد بود.

وی بیان کرد: سی و هفتمین سال از دوران دفاع مقدس به تناسب ایام محرم برگزار خواهیم کرد و از خداوند شکر گزار هستیم ایران همچنان در اوج اقتدار است.

 

افتتاح 600 واحد مسکونی کمیته امداد در هفته دفاع مقدس

علیرضا غریبی مسئول حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در سی هفتمین سال از دوران دفاع مقدس برنامه ها با شعار من انقلابی هستم از ورز 31شهریور ماه برگزار و تا 7مهرماه ادامه خواهد داشت.

مسئول حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اظهار کرد: علم و فناوری، جوانان و سربازان؛ ولایتمداری، همبستگی ملی، دفاع همه جانبه؛ اقتصاد مقاومتی و خودباوری؛ بصرت افزاییو دشمن شناسی؛ رزمندگان و پیشکسوتان؛ شهیدان، جانبازان و ایثارگران؛ فرماندهان  عزتمندان حماسه آفرین روز شماری هفته دفاع مقدس است.

غریبی افزود: پیاده روی خانوادگی، ملاقات فرماندهان نیروهای مسلح با نماینده مقام معظم رهبری در استان، همایش بزرگ بازنشستگاه سپاه، افتتاح نمایشگاه فرهنگ و هنر دفاع مقدس، مایش تجلیل از اصناف برتر و تولید کننده گان داخلی، برگزاری نشست های بصیرتی، افتتاح 600 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد و غبارروبی گلزار شهداء بخشی از برنامه های هفته دفاع مقدس است.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار