کد خبر : 55042 تاریخ ثبت : 1396/6/27 06:42:21
رونمایی از پوستر نمایش «رمان سمپاشی» با حضور مادر شهید حجت الاسلام اندرواژ

رونمایی از پوستر نمایش «رمان سمپاشی»

در آیینی با حضور مادر شهید حجت الاسلام مهدی اندرواژ(خیر اندیش) و علاقه مندان هنر تئاتر از پوستر نمایش «رمان سمپاشی» در دیّر رونمایی شد.

به گزارش مطاف24  کارگردان نمایش «رمان سمپاشی» در آیین رونمایی از پوستر این اثر اظهار داشت: این تئاتر درباره عملیات کربلای 4 و اتفاقات آن می باشد که در قالب هنر نمایش به روی صحنه رفته است.

لقمان بحرانی با بیان اینکه هنرمندان شهرستان تاکنون کارهای ارزشمندی در زمینه دفاع مقدس به روی صحنه برده اند، افزود: از هم اکنون قبل از اجرای هر تئاتر دفاع مقدس سعی می شود از وجود پرخیر و برکت مادران شهدا برای رونمایی از پوستر اثر بهره مند شویم.

وی عنوان کرد: این اثر به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی لقمان بحرانی  و کاری از گروه هنری نجیرم جوان است که در روزهای 26،25 و27 شهریور ساعت بیست و سی دقیقه در سالن پلاتو آفتاب دیّر به روی صحنه می رود.

مادر شهید حجت الاسلام  مهدی اندرواژ(خیر اندیش) نیز با تقدیر از تلاش های هنرمندان  گفت:برنامه های هنری باید برگرفته از ارزش های اسلامی و آرمان های انقلاب  و شهدا باشد و این تئاتر ها و نمایش های ارزشی  که در آن خاطرات دوران دفاع مقدس بازسازی می شود نقش بسزایی در ایجاد روحیه شهادت طلبی در بین نسل جوان دارد.

وی افزود: جوانان ما برای انجام هر کاری رضایت خدا و امام زمان(عج) را در نظر بگیرند.

بنابراین گزارش ،پس از رونمایی از پوستر نمایش «رمان سمپاشی» ، اجرای عموم این تئاتر در سالن پلاتو آفتاب بر روی صحنه رفت.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار