کد خبر : 55037 تاریخ ثبت : 1396/6/22 07:25:47
اجرای بیش از 15 عنوان برنامه در هفته ناجا در دیر فرمانده انتظامی دیر خبر داد:

اجرای بیش از 15 عنوان برنامه در هفته ناجا در دیر

فرمانده انتظامی شهرستان دیر از برگزاری بیش از 15 عنوان برنامه گرامیداشت هفته ناجا توسط نیروی انتظامی شهرستان دیر خبر داد.

سرهنگ فرهاد آراوند صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24، اظهار داشت: بیش از 15 عنوان برنامه در حوزه های مختلف درون و برون سازمانی در هفته نیروی انتظامی امسال در شهرستان دیر اجرا می شود.

وی گفت: هفته ناجا امسال نیز با شعار امنیت برای همه پلیس برای امنیت از ۱۱ تا ۱۷ مهرماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان دیر نیز برگزار می شود.

آراوند افزود: هدف از اجرای برنامه های مختلف در هفته ناجا معرفی عملکرد نیروی انتظامی،جلب مشارکت و اعتماد مردم در پیشگیری از وقوع جرم در جامعه می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر تصریح کرد: برگزاری صبحگاه مشترک با حضور مسئولان شهرستان، حضور در سطح مساجد و مدارس، برنامه های ورزشی متنوع برای کارکنان و خانواده های نیروی انتظامی و عموم مردم، دیدار از خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان، دیدار با ائمه جمعه شهرستان و گلباران قبور شهدا، حضور در نمازجمعه و رسیدگی به مسایل و مشکلات همشهریان از جمله برنامه های این فرماندهی در هفته ناجا می باشد.

آراوند در پایان خاطرنشان کرد: با بازگشایی مدارس پلیس از نخستین ساعات بازگشایی مدارس تا پایان علاوه بر تامین نظم، ترافیک را نیز کنترل خواهد کرد.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار