کد خبر : 55032 تاریخ ثبت : 1396/6/21 06:51:43
گزینه های استانداری بوشهر امروز به وزارت کشور معرفی می شوند/ پرونده سالاری برای گیلان بسته شد

گزینه های استانداری بوشهر امروز به وزارت کشور معرفی می شوند/ پرونده سالاری برای گیلان بسته شد

خدری گفت: بنا بود روز گذشته جلسه مجمع نمایندگان استان تشکیل و گزینه های پیشنهادی مطرح و به وزارت کشور معرفی شود اما متاسفانه همه نمایندگان استان حاضر نبودند به همین جهت جلسه به امروز موکول شد و در صورتی که همه اعضای کمیسیون حاضر باشند این جلسه برگزار خواهد شد و گزینه ها را نهایی خواهیم کرد.

به گزارش مطاف24  حجت الاسلام عبدالحمید خدری درباره تعیین استاندار بوشهر گفت: بنا بود روز گذشته جلسه مجمع نمایندگان استان تشکیل و گزینه های پیشنهادی مطرح و به وزارت کشور معرفی شود اما متاسفانه همه نمایندگان استان حاضر نبودند به همین جهت جلسه به امروز موکول شد و در صورتی که همه اعضای کمیسیون حاضر باشند این جلسه برگزار خواهد شد و گزینه ها را نهایی خواهیم کرد.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: پیشنهاد بنده معرفی سه گزینه یکی بومی و دو نفر غیر بومی به وزارت کشور است اما باید در جلسه مجمع نمایندگان استان به توافق برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که نام «زینی وند» تا چه اندازه برای سکان داری استانداری بوشهر جدی است اظهار داشت: آقای زینی وند یکی از گزینه هایی بوده که برنامه های خود را ارائه داد.

حجت الاسلام خدری مقصد بعدی مصطفی سالاری را استانداری گیلان عنوان کرد و بیان داشت: پرونده سالاری برای تصدی استانداری گیلان تقریباً قطعی شده و در جلسه هیأت دولت که چهارشنبه همین هفته برگزار خواهد شد این موضوع بررسی می شود.

گفتنی است پیش از این عنوان شده بود که مجمع نمایندگان استان گزینه های نهایی خود را جهت معرفی به وزارت کشور روز یکشنبه قطعی می کند اما به دلیل برگزار نشدن جلسه مجمع نمایندگان استان این جلسه به امروز(دوشنبه) موکول شده است./سپاس

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار