کد خبر : 55018 تاریخ ثبت : 1396/6/8 11:56:41
آیین اختتامیه کلاس های اوقات فراغت دانش آموزان بردخونی برگزار شد

آیین اختتامیه کلاس های اوقات فراغت دانش آموزان بردخونی برگزار شد

مراسم اختتامیه طرح اوقات فراغت تابستان 96"ویژه دانش آموزان در بردخون برگزار شد.

به گزارش مطاف24، ظهیر محمودی در این آیین اظهار داشت: اوقات فراغت دوره‌ای مهم، تعیین‌کننده و ماندگار است که اگر برای گذران این ایام برنامه‌ریزی مناسبی صورت نگیرد سرمایه‌های معنوی را از دست می‌دهیم.

وی گفت: این کلاس ها در بخش بردخون در رشته های قرآنی، ورزشی، فرهنگی، رباتیک، فنی وحرفه ای، صنایع دستی، تئاتر ونمایش و سرود، هنرهای تجسمی  و امداد و نجات در 6 پایگاه اوقات فراغت برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهر بردخون با بیان اینکه برای اوقات فراغت دانش ‏آموزان جلسات متعددی برگزار شد، گفت: در همه بخش‏های علمی، ورزشی و دینی برنامه‏ های مختلفی اجرا شد.

محمودی افزود: امروزه با توجه به تهدیدات مخرب دشمنان در هدف گیری نسل جوان و نوجوان، بیش از هر زمان دیگری باید با اجرای برنامه های متنوع و سالم نسل فعلی انقلاب را از این تهدیدات حفظ نموده و مصون نگه داریم .

ظهیر محمودی در پایان با اشاره به تفاوت کلاس های اوقات فراقت با کلاس های درس در طول دوره تحصیل خاطرنشان کرد: در این دوره دانش آموزان بر خلاف دوره های تحصیلی که به صورت رسمی و بر خلاف میل باطنی در کلاس های درس حضور پیدا می کنند، که دانش آموزان  با رغبت درونی و میل باطنی و علاقه ای که به رشته مورد علاقه خود دارند به تحصیل می پردازند.

انتهای پیام

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار