کد خبر : 54917 تاریخ ثبت : 1396/4/24 09:25:49
کلنگ زنی ساختمان درمانگاه تأمین اجتماعی دیّر ظرف یک ماه آینده فرماندار دیّر خبر داد

کلنگ زنی ساختمان درمانگاه تأمین اجتماعی دیّر ظرف یک ماه آینده

فرماندار دیّر گفت: امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته بتوانیم ظرف یکماه آینده پروژه ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی دیّر را کلنگ زنی کنیم.

به گزارش مطاف24   حمزه اعتماد در نشست شورای اداری شهرستان دیّر با بیان اینکه نظام مالیاتی می تواند به ترویج اقتصاد مقاومتی کمک کند اظهار داشت: سال گذشته در بحث ارزش افزوده بالغ بر 90 میلیارد ریال به شهرداری ها و دهیاری ها شهرستان دیّر تزریق شد.

وی  با اشاره به  اینکه نیمی از جمعیت شهرستان زیر پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند، افزود: درمانگاه تأمین اجتماعی دیّر به واسطه استیجاری بودن نتوانسته خدمات لازم را به جامعه هدف ارائه دهد که در این راستا مجوز دوشیفته شدن آن اخذ شده و با استقرار در ساختمان مناسب دیگری کیفیت خدمات بالاتر می رود.

اعتماد از آغاز عملیات کلنگ زنی ساختمان درمانگاه تأمین اجتماعی دیّر ظرف یکماه آینده خبر داد و گفت:با توجه به راه اندازی بیمارستان دیّر بعد از 38 سال و حضور پزشکان و متخصصان کمک خوبی برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به شبانه روزی بودن بیمارستان دیّر، از یک ماه آینده مرکز جامع سلامت حضرت مهدی(عج) این شهر از حالت شبانه روزی خارج شده و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به شهروندان خدمات ارائه می دهد که مدیران باید در این زمینه اطلاع رسانی لازم به مردم  انجام دهند.

فرماندار دیّر عنوان کرد:گاهاً در فضای مجازی مطالبی منتشر می شود که زیبنده شهرستان نبوده و توهین به برخی مدیران  و دستگاه های نظامی است و نباید این گونه باشد.

وی افزود:معیشت مرزنشینان جنوب  به دریا و ته لنجی وابسته است و قبلا مشکلاتی در این خصوص  وجود داشت که خوشبختانه با مدیریت جدید گمرک دیّر مشکلات به حداقل رسیده است.

اعتماد با بیان اینکه امسال اعتبارات استان و شهرستان رشد چشمگیری داشته است ، اظهار کرد: در بحث عمران شهری و روستایی تلاش ما بر این است بتوانیم اعتبارات را به صورت عادلانه تقسیم و در جاهایی که کمتر کار شده است هزینه کنیم.

وی درباره طرح هجرت 3  بیان کرد:امسال از محل تملک دارایی اعتباری خاص این طرح اختصاص داده ایم و ادارات و شهرداری ها در بحث پشتیبانی از نیروهای بسیجی حاضر در این طرح همکاری لازم داشته باشند.

فرماندار دیّر  حجاب را  موجب حفظ بنیان خانواده دانست و یاد آور شد: پایبندی زنان به حجاب در رسیدن آنان به مدارج بالا و جلوگیری از سقوط به پرتگاه ها مؤثر است که خوشبختانه در شهرستان معتقد ما مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار

hotmail login hotmail sign up