کد خبر : 54916 تاریخ ثبت : 1396/4/24 08:07:17
مردم جاده انارستان - ریز را بستند/ توضیحات فرماندار جم+تصاویر پس از کشته شدن جوان جمی؛

مردم جاده انارستان - ریز را بستند/ توضیحات فرماندار جم+تصاویر

منابع خبری در شهرستان جم از مسدود جاده انارستان – ریز توسط مردم این شهرستان خبر داد.

به گزارش مطاف24  به نقل از گام نیوز منابع خبری در شهرستان جم از مسدود جاده انارستان – ریز توسط مردم این شهرستان خبر داد.

این تجمع پس از آن روی داد که یکی از جوانان جم جان خود را در جاده انارستان ریز از دست داد. بر اساس آنچه که رسانه های شهرستان جم نوشته اند، محمد رضا روزفراغ جوان انارستانی شب گذشته در پیچ جاده موسوم به باغ امام (خیابان شهید محسنی)  انارستان جانش را از دست داده است و عدم رسیدگی مسئولین به این جاده سبب شده تا مردم انارستان مسیر این شهر تا ریز را با سنگ و شاخه و تنه های درختان مسدود کنند.

جاده انارستان - ریز اصلاح می شود

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری جم در گفتگویی با خبرنگار آوای جم با تسلیت به خانواده مرحوم روزفراغ و ابراز همدردی با مردم انارستان در خصوص تصادف منجر به فوت جوان انارستانی و بستن جاده ارتباطی بین انارستان و ریز گفت: شورای اسلامی انارستان رضایت معارضین زمین مذکور را اخذ نماید و فرماندار هم قول مساعد جهت تامین اعتبار برای اصلاح و ادامه بلوار از شهر انارستان تا پل بین ریز و انارستان را داده اند .

عبدالحسن رفیعی پور تاکید کرد: تامین اعتبار و اصلاح مسیر حادثه خیز مستلزم رضایت معارضین  می باشد  تا بتوانیم با اصلاح مسیر از بروز هرگونه حادثه احتمالی دیگر جلوگیری شود.

فرماندار جم هو در گفتگو با رسانه های محلی این شهرستان خواستار بازگشایی مسیر انارستان ریز و خودداری از تجمع شد.

نوروزی فرماندار جم به سایت اناررسا گفت: جاده انارستان به ریز یکی از برنامه های مهم عمرانی ما بوده است و مردم مسیر را بازگشایی کنند.

رییس شورای تامین جم با ابراز همدردی با خانواده های داغ دیده حادثه اخیر در انارستان افزود: جاده انارستان به ریز یکی از برنامه های اولویت دار عمرانی ما بوده است. از مردم می خواهیم که مسیر جاده ی انارستان به ریز بازگشایی کنند و از تجمع بپرهیزند.

 وی اضافه کرد: در اسرع وقت جلسه ای متشکل از اعضا شورا ، نماینده تجمع کنندگان و معارضین در این خصوص خواهیم گرفت و به زودی این مشکل حل خواهد شد.

 انتهای پیام/ن

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار

hotmail login hotmail sign up