کد خبر : 54889 تاریخ ثبت : 1396/4/11 08:02:16

۳ پروژه بزرگ در بخش صنایع دستی استان بوشهر افتتاح می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: در هفته دولت امسال سه پروژه بزرگ در بخش صنایع دستی استان بوشهر افتتاح می‌شود.

به گزارش مطاف24  نقل از

ناصر امیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در استان بوشهر ظرفیت‌های بسیار مهمی برای توسعه صنایع دستی وجود دارد و باید با برنامه‌ریزی مناسب برای استفاده از این ظرفیت‌ها تلاش ویژه‌ای داشته باشیم.

وی اضافه کرد: در هفته دولت امسال سه پروژه بزرگ در بخش صنایع دستی استان بوشهر افتتاح خواهد شد که نقش مهمی در رونق بخشیدن به صنایع دستی استان ایفا می‌کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از افتتاح بازارچه دائمی هنر و صنایع دستی استان بوشهر خبر داد و افزود: این بازارچه در بافت تاریخی بوشهر افتتاح می‌شود و حدود ۳۰ باب مغازه در اختیار صنعت‌گران این صنعت قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: نمایشگاه دائمی صنایع دستی استان بوشهر نیز در میدان امام (ره) واقع است و حدود ۱۰ غرفه در اختیار بخش‌های مختلف صنایع دستی برای معرفی و فروش قرار خواهد گرفت.

امیرزاده ادامه داد: خانه صنایع دستی استان بوشهر نیز در عمارت رشیدی واقع در بافت تاریخی بوشهر افتتاح می‌شود تا این ظرفیت را ایجاد کنیم که صنعتگران بتوانند در آموزش، ترویج و معرفی صنایع دستی استان فعالیت کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر خاطرنشان کرد: این سه پروژه می‌تواند حرکتی در راستای تشویق و ترغیب این صنعت در استان باشد و به توسعه این صنعت مهم کمک شایانی کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار

hotmail login hotmail sign up