کد خبر : 54883 تاریخ ثبت : 1396/4/11 07:58:57

گروه‌های تئاتر دانش‌آموزی استان بوشهر بر روی صحنه می‌روند

در سی‌وپنجمین جشنواره هنرهای نمایشی دانش‌آموزان کشور در شهر نیشابور خراسان رضوی، گروه‌های تئاتر دانش‌آموزی استان بوشهر بر روی صحنه می‌روند.

به گزارش مطاف24  نقل ازخبرگزاری فارس از بوشهر، در سی‌وپنجمین جشنواره هنرهای نمایشی دانش‌آموزان کشور که از یکم تا پنجم مردادماه امسال به میزبانی شهر نیشابور خراسان رضوی برگزار می‌شود، دانش‌آموزان استان بوشهر در دو بخش نمایش صحنه‌ای و نمایشنامه‌خوانی بر روی صحنه می‌روند.

بر اساس این گزارش، در بخش صحنه‌ای هنرستان طالقانی بوشهر با نمایش «گدام» حضور دارد. گدام نوشته غلامرضا احمدی است که توسط خود وی کارگردانی شده و بازیگرانی همچون سید علیرضا و سید یاسین طهماسبی، جلال و دانیال ماندنی‌زاده و عماد دشتی در آن ایفای نقش می‌کنند.

در بخش نمایشنامه‌خوانی نیز گروه تئاتر دبیرستان امام خامنه‌ای شهرستان دیر برای پنجمین سال متوالی در این جشنواره حضور می یابد و نمایشنامه «گلی کوسه» نوشته لقمان بحرانی را خوانش خواهند کرد . این نمایش را لقمان بحرانی کارگردانی کرده و بازیگرانی همچون محمدرضا مومنی، مهدی موجی‌دیری، حسین دوراهکی، مهدی بحرینی‌نژاد و سید محمد حسینی حضور دارند.

حضور دو کارگردان خوب تئاتر استان بوشهر که سال گذشته آثارشان به عنوان آثار برگزیده جشنواره تئاتر استانی معرفی شدند را در تئاتر دانش‌آموزی و کار با دانش‌آموزان به فال نیک می‌گیریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار

hotmail login hotmail sign up