کد خبر : 54882 تاریخ ثبت : 1396/4/11 07:58:29

به دنبال جذب مهاجم خارجی هستیم/ استفاده از هفت بازیکن زیر 21 سال بومی در تیم پارس‌جنوبی‌جم

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی جم گفت: با توجه به این که موفق نشدیم یک مهاجم ششدانگ داخلی جذب کنیم، با نظر سرمربی تیم، به زودی یک بازیکن خارجی به تیم ما اضافه می‌شود که پس از آن لیست تیم ما کامل می‌گردد.

به گزارش مطاف24  نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان جم، بهرام رضائیان بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهر جم اظهار داشت: از وضعیت یارگیری تیم در فصل نقل و انتقالات راضی هستیم و اگر چه سرمربی تیم ما، به دنبال جمع‌کردن ستاره نبوده است اما بازیکنان خوبی را با نظر ایشان جذب کرده‌ایم.

وی افزود: در نگرش مدیران باشگاه، سرمربی و کادر فنی تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم، بومی‌گزینی یک اصل بوده و در این راستا ضمن این که نیازهای تیم در پست‌های مختلف مدنظر قرار گرفت اما استفاده از بازیکنان بومی نیز سرلوحه کار باشگاه بوده است.

 مدیرعامل باشگاه فوتبال پارس‌جنوبی‌جم تصریح کرد: شاید در کمتر تیمی که به لیگ برتر صعود کند حضور بازیکنان جوان بومی با این اندازه که در تیم ما جذب شده، مد نظر قرار گیرد اما با توجه به پتانسیل و استعدادهایی که در استان بوشهر و شهرستان جم وجود دارد نگاه ویژه‌ای برای جذب بازیکنان بومی داشته‌ایم به گونه‌ای که احمدرضا فاتحی، امیر حسین زارع، علی اوس، امیرحسین رفیعی، همایون افتخاری، میلاد تقیان و محسن خاکسار به عنوان هفت بازیکن بومی زیر 21 سال جذب تیم ما شده‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به این که موفق نشدیم یک مهاجم ششدانگ داخلی جذب کنیم، با نظر سرمربی تیم، به زودی یک بازیکن خارجی به تیم ما اضافه می‌شود که پس از آن لیست تیم ما کامل می‌گردد.

رضائیان عنوان کرد: یاسر فیضی از ذوب‌آهن اصفهان، محمد طیبی و فرشاد سالاروند از استقلال خوزستان و محسن فروزان از صبای قم بازیکنانی هستند که از تیم‌های لیگ برتری به ما اضافه شده‌اند و از توان محمد فرخنده و حمیدرضا نادری به عنوان دو بازیکن زیر 23 سال فصل گذشته پارس‌جنوبی‌جم  نیز استفاده خواهیم کرد.

وی بیان کرد: قراردادهای علی دشتی و حسین پورامینی از بازیکنان بوشهری سال گذشته تیم ما که نقش مهمی در قهرمانی تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم داشته‌اند به همراه قرارداد‌های فرشاد محمدی، عرفان معصومی، امید سینک، میلاد باقری و سعید محمدی‌فر از دیگر بازیکنان سال گذشته ما تمدید شده است.

 مدیرعامل باشگاه فوتبال پارس‌جنوبی‌جم یادآور شد: از توان سه بازیکن ممتاز بوشهری به نام‌های شاهرخ غلامرضاپور، ابراهیم صالحی و احسان اسدزادی نیز در فصل جاری لیگ برتر استفاده خواهیم کرد.

وی با اعلام این که تمرینات تیم فوتبال پارس جنوبی جم این روزها در تهران دنبال می‌شود، گفت: به زودی برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی به ارمنستان می‌رویم و به احتمال فراوان دیداری دوستانه نیز با استقلال تهران برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار

hotmail login hotmail sign up