کد خبر : 54881 تاریخ ثبت : 1396/4/11 07:57:29

از تیم والیبال دیلم در لیگ دسته اول کشور حمایت می‌کنیم

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این که تیم والیبال شهرستان دیلم به عنوان نماینده استان بوشهر در لیگ دسته اول کشور حضور دارد، از این تیم حمایت همه جانبه می‌کنیم.

به گزارش مطاف24  نقل ازخبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری بعد از ظهر امروز در نشست با ورزشکاران و مسوولان شهرستان دیلم اظهار داشت:  با توجه به این که تیم والیبال شهرستان دیلم به عنوان نماینده استان بوشهر در لیگ دسته اول کشور حضور دارد، از این تیم در راستای کسب نتایج مناسب حمایت همه جانبه می‌کنیم.

وی افزود: البته بر مشکلات گسترده این تیم واقف هستیم و پیگیری‌هایی نیز برای رفع مشکلات این تیم انجام داده‌ایم تا با کمترین دغدغه به عنوان نماینده شایسته شهرستان دیلم و استان بوشهر بتواند افتخارآفرینی کند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این راستا و با هماهنگی‌های انجام شده، روز دوشنبه هفته جاری اعضاء هیات والیبال و شورای شهر  دیلم نشستی در تهران با رئیس فدراسیون والیبال کشور برگزار خواهند کرد تا از کمک‌های این فدراسیون نیز برای رفع برخی از مشکلات تیم والبال شهرستان دیلم استفاده شود.

وی ادامه داد: شهرستان دیلم دارای ظرفیت‌های خوبی در عرصه ورزش است که به دلیل عدم پشتیبانی و بی‌توجهی‌های انجام شده طی سالیان گذشته، نتوانسته در عرصه های ملی این ظرفیت‌ها را بروز دهد.

خدری با اعلام این که به دنبال برگزاری نشست‌های مختلف با اقشار گوناگون جامعه و علی‌الخصوص ورزشکاران است، یادآور شد: برخی از این مشکلات با یک سری پیگیری در همین نشست‌ها رفع می‌شود و برخی نیز نیازمند پیگیری تا حد اصلاح قوانین و یا رایزنی با مسوولان دولتی در سطح وزارت‌خانه‌هاست که در این سطح نیز آماده برای رفع مشکلات هستیم.

وی اضافه کرد: مسوولان باید به این درک برسند که هرنوع هزینه در ورزش به نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود که می‌تواند در کاهش میزان اسیب‌های اجتماعی نیز موثر واقع شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار

hotmail login hotmail sign up