کد خبر : 54873 تاریخ ثبت : 1396/4/10 12:29:09
تودیع و معارفه فرمانده انتظامی دیر صبح امروز؛

تودیع و معارفه فرمانده انتظامی دیر

آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان دیر با حضور جمعی از مسئولان استان بوشهر و شهرستان دیر صبح امروز برگزار شد.

به گزارش مطاف24  آيين توديع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان دیر صبح امروز با حضور سرهنگ علیرضا رزمی جانشین نیروی انتظامی استان بوشهر، اعضاي شوراي تامين شهرستان، مديران دستگاههاي اجرايي و فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان دیر برگزار شد.

شاخص ارزیابی عملکرد نیروی انتظامی رضایت مردم است

حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بندر دیر در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان دیر اظهار داشت: شاخص ارزیابی عملکرد نیروی انتظامی در برقراری امنیت در جامعه، رضایت مندی مردم است.

وی گفت: نیروی انتظامی بعنوان يك نهاد تاثيرگذار مي تواند نقشي كليدي و اساسي در تحقق مفاد قانون اساسي و منويات رهبر معظم انقلاب داشته باشد.

حسینی افزود: صداقت، حسن خلق، حیاء و اقتدار مواردی هستند که لازمه استقرار امنیت، نظم و انضباط است.

امام جمعه بندر دیر تصریح کرد: مسئولانی که برقرار کننده نظم و امنیت در جامعه هستند، نسبت به جان، مال و ناموس مردم امین محسوب می شوند.

خدمت به مردم و تامین امنیت هدف اصلی نیروی انتظامی است

در ادامه این آیین سرهنگ علیرضا رزمی جانشین نیروی انتظامی استان بوشهر گفت: نیروی انتظامی با برقراری امنیت پایدار در جامعه همواره به عنوان یکی ازنیروهای فعال در تأمین امنیت جامعه در سطح کشور است.

وی افزود: مبارزه با ورود و توزیع مواد مخدر اولویت اصلی نیروی انتظامی است.

سرهنگ رزمی گفت: هم اکنون به دنبال شناسایی و دستگیری فروشندگان عمده و توزیع کنندگان خرده مواد مخدر در نقاط مختلف استان هستیم.

جانشین نیروی انتظامی استان بوشهر در ادامه به کاهش تلفات جاده ای در 4 سال  گذشته اشاره کرد و افزود: در این چند سال  40 درصد کاهش تصادفات در استان بوشهر  داشتیم.

سرهنگ رزمی، از تلاش و خدمات سرهنگ حمید محمدی نسب فرمانده سابق انتظامی شهرستان دیر قدردانی و از سرگرد فرهاد آراوند فرمانده جدید خواست تا در انجام ماموریت های محوله همکاری و تعامل با مسوولان و خدمت گزاری به مردم را در دستورکارصلی خود قراردهد.

در پایان این آیین سرگرد فرهاد آراوند به عنوان فرمانده انتظامی جدید شهرستان دیر معرفی و از زحمات 14 ماهه سرهنگ حمید محمدی نسب  نیز قدردانی شد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار

hotmail login hotmail sign up