کد خبر : 54819 تاریخ ثبت : 1396/4/8 20:15:30
مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در دیّر برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در دیّر برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر با حضور مردم و مسوولین در مسجد فاطمه زهرا سلام الله علیها دیّر برگزار شد.

به گزارش مطاف24  امام جمعه دیّر در مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در مسجد فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: هفتم تیرماه یادآور حادثه تلخ شهادت شهید مظلوم آیت الله بهشتی و 72 تن از شخصیت های مملکتی است.

وی با اشاره به جنایات منافقین در دهه 60 بیان کرد: بحث نفاق در اسلام و قرآن مسئله مهمی است و منافق اگر چه ظاهرش مسلمانی است اما باطن او کفر ابلیسی است.

حسینی  افزود: منافق در حرف و شعار کم نمی آورد و بعضا از دیگران هم جلوتر است .

امام جمعه دیّر با بیان اینکه نفاق از صدر اسلام بوده و تا قیامت ادامه دارد، عنوان کرد: منافقین در اوائل انقلاب و دهه 60 به ترور شخصیتی و فیزیکی نیروهای انقلاب و ترور مردم در کوچه و خیابان برای زمین گیرکردن انقلاب اسلامی روی آوردند و بعدها در جریان جنگ تحمیلی عملیات های ما را به دشمن بعثی  لو می دادند .

وی گفت: دهه 60 دهه مظلومی است و باید ساعت ها در مورد آن صحبت کرد.

وی با بیان اینکه باید از این ترورها درس عبرت بگیریم افزود: این روزها  متأسفانه بعضی از عمامه به سرها و خارج نشینان فتنه گر ضد انقلاب سناریوی زیر سؤال بردن رهبری را دنبال می کنند و برخی افراد نیز در داخل اقدام به نشر این مطالب در فضای مجازی می کنند.

 

امام جمعه دیّر یاد آور شد:متأسفانه با فضای مسمومی مواجه هستیم  و اگر در گذشته مطالب از طریق روزنامه ها و هفته نامه ها منتشر می شد امروز فضای مجازی همه جا را پوشش می دهد.

وی هدف از بزرگداشت چنین مناسبت هایی را عبرت گرفتن و جلوگیری از تکرار این اتفاقات دانست و افزود: باید هوشیار باشیم و جوانان را بیدار کرده و دست دشمن را برای آنان رو کنیم .

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار

hotmail login hotmail sign up