کد خبر : 54783 تاریخ ثبت : 1396/4/8 09:38:22

موشک‌های سپاه به قلب دشمنان کینه‌توز اصابت کرد

فرمانده تیپ موشکی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: موشک‌های سپاه به قلب دشمنان کینه‌توز اصابت کرد.

به گزارش مطاف24  نقل از خبرنگار مهر، سردار عبدالرضا وجدیان عصر چهارشنبه در مراسم تشییع پیکر دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر در گناوه اظهار داشت: شهدا در راستای حفاظت و حراست از این نظام و انقلاب از جان خود می‌گذرند.

وی اضافه کرد: مردم ایران اسلامی در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی همواره در صحنه حضور دارند و هیچگاه این صحنه را خالی نخواهند کرد.

فرمانده تیپ موشکی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در پی حملات تروریستی در کشورمان، سپاه با اقتدار به مقر گروه‌های تروریستی داعش در دیرالزور سوریه شلیک کرد.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شلیک شش فروند موشک توانمندی‌های سپاه را نه تنها به رخ داعش، اربابان آنان، صهیونیست‌ها و آل‌سعود کشاند بلکه این موشک‌ها به قلب دشمنان کینه‌توز اصابت کرد.

وجدیان با اشاره به جایگاه والای شهدای مدافع حرم، بیان کرد: شهید عیدمحمدرضایی در شب‌های لیالی قدر ماه مبارک رمضان در عملیات آزادسازی تدمر به خیل شهدای دفاع از حرم اهل بیت (ع) پیوست.

پیکر مطهر شهید عید محمد رضایی دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر در میان استقبال پرشور و باشکوه مردم در گناوه خاکسپاری شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار