کد خبر : 54720 تاریخ ثبت : 1396/4/6 21:46:01
انتقاد از عدم برخورد با هنجارشکنان فضای مجازی و نحوه برکناری مدیران ادارات امام جمعه دیّر مطرح کرد

انتقاد از عدم برخورد با هنجارشکنان فضای مجازی و نحوه برکناری مدیران ادارات

توهین به رئیس جمهور را محکوم می کنم/ در صورت عدم برخورد، اسامی هتاکان به رهبری را اعلام می کنم/ انتقاد از نحوه برکناری رئیس فنی و حرفه ای دیّر و کمبود سهمیه آب شهرستان/ چرا لایروبی اسکله دیّر متوقف شده است؟

به گزارش مطاف24  به نقل از فارس ، حجت الاسلام  سیدعلی حسینی اظهار داشت :عید سعید فطر از اعیاد خدایی است و روزی است که روزه داران واقعی از آزمون الهی سربلند بیرون آمده اند.

وی افزود: هر روزی که در آن گناه نکنیم عید ماست و امیدواریم در پرتو تلاوت قرآن و عباداتمان در ماه رمضان بتوانیم این حالت روحانی را در طول سال با خود به همراه داشته باشیم  و ارتباطمان با  قرآن و مسجد و نمازجماعت  جدا نشود و ارزش های اسلامی در زندگیمان پررنگ تر شود.

امام جمعه دیّر اظهار کرد:زکات فطره مکمل روزه است و  پرداخت آن افراد را تا سال آینده در مقابل آفت ها و تهدیدات محافطت می کند .

وی درباره جشن گلریزان عنوان کرد:شش زندانی جرایئم غیر عمد با سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بدهی  از نعمت در کنار خانواده بودن محروم هستند که انتظار می روند خیرین و کسانی که تمکن مالی دارند نسبت به آزاد سازی این افراد  همکاری کنند.

حسینی با بیان اینکه مردم  نسبت به گزارش تخلفات سطح جامعه با نیروی انتظامی و با اطلاعات  همکاری داشته باشند، تصریح کرد:بیست و شش سال از ته لنجی دفاع کردیم  و اگر لازم باشد باز هم دفاع می کنیم اما اینکه افرادی تحت این عنوان مشروبات الکلی وارد شهرستان کنند را تحمل نخواهیم کرد.

وی با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس  افزود: این حرکت عظیم مردمی اعجاب انگیز بود و جهانیان را مات و مبهوت کرد.

حسینی با محکوم کردن اهانت به رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس ادامه داد: در روزی که باید همه فریاد ها بر سر دشمنان زده شود  و رسانه های جهان برای مخابره این حماسه بزرگ حضور داشتند این اقدام ناشایست  راهپیمایی روز قدس را تحت شعاع قرار داد.

وی گفت: نهادهای قانونی و دستگاه قضایی با شناسایی عوامل این اقدام با آنها برخورد جدی داشته باشند و اگر پیگیری نشود  ممکن است در آینده شاهد  توهین به دیگر مقامات کشور باشیم.

امام جمعه دیّر افزود: این اقدام از یک سو توهین به رئیس جمهور بود و از سویی  باعث شد زمینه برای هتک حرمت به رهبر فرزانه انقلاب توسط برخی مغرضان فراهم شود.

وی عنوان کرد: اینکه افرادی بخواهند از این قضیه سوء استفاده کرده و به رهبری توهین کنند واقعا بی انصافی است.

حسینی با تأکید بر لزوم برخورد جدی با هنجارشکنان اضافه کرد:در حالی که هنوز پشت صحنه این حرکت ناشایست مشخص نشده ، برخی افراد حزب اللهی را متهم می کنند در حالی که ما همواره در این قضایا می بینیم با چند واسطه دشمن کار می کند و یا منافقین در گروه و یا جریانی نفوذ می کنند که در هر صورت با این افراد برخورد شود.

وی تصریح کرد:متأسفانه بعد از انتخابات در شبکه های مجازی هجمه های گسترده و اهانت های بسیار زشتی به مقام معظم رهبری شد  ولی کسی را آشفته نکرد و برخوردی نشد، اینکه همگان نسبت به اهانت به رئیس جمهور در راهیمایی روز قدس اعتراض کنند کار ارزشمندی است اما سؤال  ما این است چرا وقتی به رهبر کشور اهانت می شود کسی عکس العملی نشان نمی دهد و ما این روزها شاهدیم که این قضایا به شهرستان ما هم کشیده شده است.

امام جمعه دیّر ابراز داشت:برخی مطالبی از فراری های ضد انقلاب و فتنه گران فراری خارج نشین را در شبکه های اجتماعی و فضای شهرستان ما بازنشر و منتشر می کنند که نشان  می دهد خود اینها هم  همین دیدگاه را دارند و می خواهند به رهبری توهین کنند.

وی با اشاره به اینکه ما بحثمان فیلتر و تعطیل کردن فضای مجازی نیست اما باید  فضای مجازی همانگونه که رهبری فرمودند مدیریت و استفاده صحیح شود، افزود:متأسفانه گوش شنوایی برای سخنان رهبری در بین مسوولین نیست و افراد در این آشفته بازار کار خودشان را انجام داده  و به مقدسات ما توهین می کنند واگر کسی در مقابلشان بیاستد او را مذمت و تخریب می کنند.

حسینی تأکید کرد: اگر دستگاه های نظارتی  و اطلاعاتی برخوردی با این  هنجار شکنان که هویتشان نیز مشخص است نداشته باشند بنده در تریبون نمازجمعه اسامی این آقایان را مطرح می کنم.

وی درباره  آغاز هفته حقوق بشر آمریکایی گفت: افرادی که در داخل می خواهند چهره آمریکا را بزک کنند بدانند که خوی امریکا تغییر نکرده است و ما جنایات آنها در دهه شصت در ترور  شخصیت های نظام و ساقط کردن هواپیمایی مسافربری ایران و همکاری با صدام  را فراموش نکرده ایم.

حسینی در مورد مشکل کم آبی در شهرستان اظهار داشت:مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند و از طرفی با توجه به استفاده شرکت های منطقه از آب ما مسوولان شهرستان  نسبت به افزایش سهمیه آب شهرستان پیگیری های لازم داشته باشند و مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی ذخیره آب دیّر نیز به بهره برداری برسد.

وی افزود: این روزها شاهد غرق شدن شناورها در اسکله دیّر هستیم که ما نمی دانیم مشکل چیست که پشت سرهم شناورها غرق می شوند و ما این سؤال را داریم که چرا بحث لایروبی اسکله که مدتها مطرح بود متوقف شده است ، بهرحال سرمایه مردم همین لنج ها است و اگر تدبیری اندیشیده نشود نه تنها اشتغالزایی نشده بلکه چند نفر نیز به بیکاران جامعه افزوده می شوند.

امام جمعه دیّر گفت: طی ۲۶ سال گذشته تاکنون در عزل و نصب های مسوولین شهرستان دخالتی نداشته ایم و به دیگر ائمه جمعه هم همین پیشنهاد را داده ایم و توصیه کرده ایم که تنها تأکیدشان بر استفاده از نیروهای دلسوز  و با تجربه و دارای تعهد و صلاحیت اخلاقی باشد با این حال ما تاجایی که بتوانیم از مسوولین جدید حمایت و کمکشان می کنیم اما اگر خرابکاری کردند از طریق تریبون نمازجمعه به اطلاع مردم خواهیم رساند.

وی با انتقاد از نحوه برکناری رئیس مرکز فنی وحرفه ای شهرستان دیّر یادآور شد:تغییر مسوولین حق دولتمردان است اما کسی که سالها در اداره ای زحمت کشیده نباید به این صورت که درحالی که بیمار است و در منزل استراحت می کند با یک تلفن برکنار شود این کار اخلاقی نیست و من در دولت گذشته نیز بارها نسبت به اینگونه برخورد کردن با مسوولین اعتراض کرده بودم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار

hotmail login hotmail sign up