کد خبر : 54678 تاریخ ثبت : 1396/4/4 10:20:44

مشکل برق اهالی محلات تنگک در شهر بوشهر رفع می‌شود

- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از رفع مشکل برق محلات تنگک ۱ و ۲ و ۳ در شهر بوشهر خبر داد.

به گزارش مطاف24  نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری عصر شنبه در دیدار با اهالی محله تنگک بوشهر اظهار داشت: در راستای رفع مشکلات شهرها و روستاهای مختلف استان پیگیری‌های زیادی را داشته‌ایم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی اضافه کرد: با حضور در محلات مختلف شهرها و روستاها و دیدار با مردم سعی می‌کنیم مشکلات و نیازها را شناسایی کرده و برای رفع این مشکلات قدم‌های اساسی برداریم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مشکلات در برخی از مناطق شهر بوشهر بیش از دیگر نقاط است که از جمله می‌توان به تنگک‌ها اشاره کرد و برای رفع مشکلات این محلات تلاش ویژه‌ای داریم.

حجت الاسلام خدری خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات عدیده‌ای که در این محلات وجود دارد و گرمای طاقت‌فرسای تابستان، تلاش ویژه‌ای داریم تا مشکلات برق در محلات تنگک در سریع‌ترین زمان رفع شود.

وی افزود: با پیگیری‌هایی که پیش از این انجام داده بودیم، با همکاری و همراهی دوستان در اداره راه و شهرسازی استان و همچنین اداره برق استان بنا شد که تا تعیین تکلیف نهایی، به‌صورت موقت به عزیزان در این محلات انشعاب برق موقت داده شود.

امرالله پاراد مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: برای رفع مشکلات مردم از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم تا مشکل برق رفع شود.

در این دیدار رئیس املاک اداره راه و شهرسازی استان و همچنین مدیر کل اداره برق استان بوشهر، حجت الاسلام خدری را همراهی کردند و در پایان این جلسه مقرر شد از شنبه هفته آتی انشعبات موقت برق به ساکنین تنگکات داده شود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار