کد خبر : 54663 تاریخ ثبت : 1396/4/4 09:31:36
5 پایگاه آماده جمع آوری زکات فطریه در دیر مدیر کمیته امداد دیر خبر داد؛

5 پایگاه آماده جمع آوری زکات فطریه در دیر

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر گفت: هم‌زمان با عید سعید فطر 5 پایگاه جمع‌آوری فطریه در محل برپایی نماز عید فطر در شهرستان دیر مستقر می‌شود.

مسلم انیژ پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگار  مطاف24، اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دیر  به عنوان دبیرخانه شورای زکات شهرستان دیر متولی دریافت زکات است.

وی با اشاره به این که امسال نیز 25 صندوق برای جمع آوری زکات و فطریه در سطح شهرستان دیر دایر می شود، گفت: این صندوق ها در سطح روستاها و شهرهای شهرستان دیر دایر شده و با محوریت شورای زکات شهرستان اقدام به جمع آوری فطریه می کنند.

انیژ پور از توزیع 7 هزار پاکت فطریه در سطح شهرستان خبر داد و گفت :پایگاه های جمع آوری زکات فطریه در محل برگزاری نماز عید فطر، سراسر شهرستان دیر برپا می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر با اشاره به این که براساس فتوای مقام معظم رهبری و مراجع تقلید اولویت هزینه کرد زکات فطریه، فقرا و نیازمندان هستند تاکید کرد: مطابق با مجوز صادره از سوی مقام معظم رهبری نهاد کمیته امداد مجاز به جمع آوری زکات فطریه است.

انیژپور گفت: سال گذشته 60 میلیون تومان فطریه در سطح شهرستان دیر جمع‌آوری شد و پیش‌بینی می‌شود این میزان طی امسال افزایش یابد.

انیژ پور در پایان خاطرنشان کرد: در شهرستان دیر  زکات فطره از سوی  مرکز کمیته امداد امام خمینی (ره)، دفتر امام‌جمعه و بهزیستی و سایر نهاد های حمایتی دارای مجوز در بین نیازمندان شهرستان دیر توزیع می‌شود.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار

hotmail login hotmail sign up