کد خبر : 54179 تاریخ ثبت : 1396/3/22 11:13:36
فعالیت 4 پایگاه در دیر برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان معاونت پرورشي آموزش و پرورش دیر خبر داد :

فعالیت 4 پایگاه در دیر برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: 4 مجموعه آموزشگاهی فرهنگی و ورزشی در شهرستان دیر، برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت را پیگیری می‌کنند.

 اسماعیل مختار زاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24 اظهار داشت: طرح غنی سازی اوقات فراغت سال جاری در 4 پایگاه تابستاني آموزش و پرورش با ظرفیت پذیرش بيش از 800 دانش آموز انجام خواهد شد.

وی گفت: باید در برنامه‌های اوقات فراغت اعتلای شخصیت دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد و تمامی ارگان‌ها در فرایند تربیت به نظام آموزشی کمک کنند.

 مختارزاده با تأکید بر اینکه برنامه های اوقات فراغت باید منجر به شکوفایی استعداد دانش آموزان شود گفت: در اين پايگاهها با برگزاری برنامه های آموزشی، ورزشی، قرآنی، هنری و ... نقش بسزایی در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان دارند.
وي افزود: اگر بتوان در راستای اجرای برنامه های اوقات فرات اعتلای شخصیت دانش آموزان را با کیفیت خوبی انجام داد هدف اصلی تعلیم و تربیت انجام شده است. 

مختارزاده تصریح کرد: دانش آموزان شرکت کننده در كلاسهاي اوقات فراغت  15 جلسه آموزشی را در رشته های مختلف سپری خواهند کرد و خانواده ها می توانند از هم اکنون جهت ثبت نام فرزندان خود به كانون فرهنگي تربيتي شهيد دستغيب و دارالقرآن امام خميني (ره) واقع در شهر دیر مراجعه کنند .

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: فعالیت پایگاههای تابستانی آموزش و پرورش شهرستان دیر از ابتدای تیرماه آغاز خواهد شد.

معاونت پرورشي و تربيت بدني دير در ادامه گفت: در کلاس های اوقات فراغت از مربیان با تجربه و دارای تخصص استفاده می شود وغنی سازی اوقات فراغت مساله جدی برای آموزش و پرورش است.
وي افزود : دانش آموزان سرمایه های اجتماعی جامعه هستند براین اساس باید راه را برای توانمندسازی وشکوفایی استعدادهای این قشر از اجتماع با برنامه ریزی صحیح واصولی هموار نمود.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار