کد خبر : 53683 تاریخ ثبت : 1396/2/31 13:09:24
 تذکر لسانی انتخابات در دیر به چند کاندید داده شد/ حضور پلیس‌ افتخاری در شعب اخذ رأی فرمانده انتظامی دیر:

تذکر لسانی انتخابات در دیر به چند کاندید داده شد/ حضور پلیس‌ افتخاری در شعب اخذ رأی

فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: از آغاز تبلیغات انتخاباتی تا پایان انتخابات مورد خاص امنیتی نداشته‌ایم و تمام تمهیدات امنیتی و انتظامی برای برگزاری انتخاباتی امن در سراسر شهرستان دیر اندیشیده و اعمال شد.

سرهنگ حمید محمدی نسب صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24 اظهار داشت: استقبال مردم از انتخابات در شهرستان دیر چشمگیر و گسترده بود و این موضوع نشان از بصیرت و علاقه مندی مردم به نظام و مقام معظم رهبری است.

محمدی نسب گفت: از آغاز تبلیغات انتخاباتی تا پایان رای ریزی مورد خاص امنیتی نداشته‌ایم و تمام تمهیدات امنیتی و انتظامی برای برگزاری انتخاباتی امن در سراسر شهرستان دیر اندیشیده و اعمال شد.

وی در مورد حضور پلیس های افتخاری در شعب اخذ رای تصریح کرد: در 29 اردیبهشت ماه برای تامین امنیت انتخابات و انجام اقدامات فرهنگی از ظرفیت پلیس های افتخاری استفاده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: تمامی پلیس‌های افتخاری در شهرستان دیر تحت آموزش‌های لازم در این خصوص قرار گرفتند و در شعب اخذ رأی نیز در کنار پرسنل کادر نیروی انتظامی حضور پیدا کردند.

سرهنگ حمید محمدی نسب خاطرنشان کرد: پلیس افتخاری ظرفیت خوبی در نیروی انتظامی دارد که با اقدامات انجام شده از سوی ناجا انتخابات در فضای امن و پر شور و نشاط برگزار شد و مردم نیز با مشارکت بالا در انتخابات در تعیین سرنوشت خود سهیم بودند.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار