کد خبر : 53494 تاریخ ثبت : 1396/2/26 09:26:19

آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال/ آبی ها نمی توانند مانور چندانی در بازار دهند!

یک بازیکن طراح هم اگر به استقلال بیاید اوضاع خوب می‌شود.

به گزارش مطاف24  نقل ازسرویس ورزشی جام نیـوز، اگر استقلال مجوز جذب بازیکن خارجی هم بگیرد نمی‌تواند مانور آنچنانی برای خرید بازیکنان سهمیه بزرگسال داشته باشد. طبق آماری که از فهرست استقلال به دست آمده در فصل جدید 3 بازیکن زیر 23 سال به گروه سهمیه‌های بزرگسال اضافه می‌شوند. فرشید اسماعیلی، محسن کریمی و سیدحسین حسینی بازیکنانی هستند که دیگر جزو سهمیه‌ها محسوب نمی‌شوند.


با توجه به اینکه منصوریان این 3 بازیکن را می‌خواهد در نتیجه حضور آنها در فهرست بزرگسال استقلال قطعی است که درنتیجه برای جذب بازیکن جدید خارجی جای آنچنانی باقی نمی‌ماند. از طرفی روزبه چشمی هم به فهرست فصل آینده افزوده می‌شود که محدودیت را برای جذب بازیکنان بزرگسال بیشتر می‌کند.


 البته استقلالی‌ها اگر بتوانند همین بازیکنان را حفظ کنند بعید است که نیاز آنچنانی به جذب بازیکن جدید داشته باشند. تنها کمبود استقلال در خط دفاع است که با انتخاب یک گزینه خوب در آن نقطه هم می‌تواند به ثبات بیشتری برسد. ظاهرا محمد دانشگر مد نظر منصوریان است. بازیکنی که در پست دفاع میانی بازی می‌کند و می‌تواند گزینه جانشینی مناسبی برای پادوانی و جانواریو باشد.


یک بازیکن طراح هم اگر به استقلال بیاید اوضاع خوب می‌شود. انگار ماشاریپوف همچنان مورد توجه استقلالی‌هاست و نیم نگاهی هم به جذب بیت‌سعید دارند. بازیکنانی که هر یک قابلیت‌های زیادی دارند و استقلال را در خط میانی تقویت خواهند کرد.


در خط حمله هم اگر کاوه رضایی حفظ شود استقلال مشکلی نخواهد داشت اما منطق مربیگری حکم می‌کند که یک مهاجم خوب هم جذب شود که ظاهرا نظرها روی تبریزی مثبت است. به هر حال باید انتظارکشید و دید استقلال در نقل و انتقالات چه تصمیم‌هایی خواهد گرفت و آیا تلاش برای بدهکار جلوه ندادن استقلال نتیجه خواهد داد یا خیر؟!

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار