کد خبر : 53493 تاریخ ثبت : 1396/2/26 09:25:50

کولاکوویچ: تعجب می‌کنم وقتی می‌بینم غلامی تک تک دستوراتم را اجرا می‌کند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در دومین دیدار مقابل اسلوونی، بعضی موارد بهتر بود و بعضی هم بدتر شد.

به گزارش مطاف24  نقل ازسایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ بعد دومین دیدار تدارکاتی تیم های ملی والیبال ایران و اسلوونی، اظهار داشت: مثل مسابقه نخست، بازی آماده‌سازی خوبی بود. در ست‌های آغازین، اسلوونی خیلی قدرتمند ظاهر شد و سرویس‌های خوبی به زمین ما زد.

وی با بیان اینکه تیم ایران تلاش کرد که دو ست اول را به سود خود پایان دهد، گفت: امتیازهای آغازین این دو ست را از دست دادیم. ایران خوب بازی کرد اما اسلوونی دو ست اول را برد چون ایران نیمه آغازین ست را از دست داده بود.

سرمربی تیم ملی والیبال به تغییرات انجام شده در ترکیب تیم ایران اشاره کرد و گفت: بعد از جایگزینی‌های که انجام شد، بهترین ترکیب خود را اعمال کردیم و بازی برایمان از آن پس آسان شد. مثل دیروز در طول این بازی هم تعویض‌های زیادی صورت گرفت و اسلوونی هم بازیکنان خود را به خوبی محک زد.

وی تاکید کرد: امروز و در دومین دیدار بعضی موارد بهتر بود و بعضی هم بدتر شد، اما تیم ایران یک بازی دیگر در لهستان دارد و امیدوارم در آنجا تغییرات بهتری حاصل شود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد عملکرد بازیکنان جوان تیمش گفت: جوانان در این بازی بهتر عمل کردند. تعجب می‌کنم وقتی می‌بینم مسعود غلامی تک تک دستورات من را در زمین اجرا می‌کند. من به او احترام می گذارم. او بازیکن باهوشی است. میلاد هم خیلی خوب کار کرد. سامان هم در ست پنجم خوب بازی کرد. از همه آنها راضی هستم.

وی تصریح کرد: من معتقدم که بازیکنان جوان با تمرین بیشتر بهتر می‌شوند و تجربه کسب خواهند کرد. از آنجایی که بی‌تجربه هستند، گاهی تحت فشار خوب عمل نمی‌کنند و دلیلش هم مشخص نیست.

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه دوستانه و تدارکاتی خود برابر اسلوونی سه بر دو به پیروزی رسید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار