کد خبر : 53409 تاریخ ثبت : 1396/2/24 09:49:04

منصوریان با دریبل خستگی به نشاط می‌رسد

سرمربی استقلال مرد همه کاره ی تمرین این تیم در روز شنبه بود تا بازیکنان این تیم کسالت روزهای پایانی فصل را فراموش کنند.

به گزارش مطاف24  نقل از "ورزش سه"، استقلال با علیرضا منصوریان به آخرین دوئل فصل رسیده است. دیدار با العین برای منصوریان که در لیگ شانزدهم دیدارهای حساس و حیثیتی زیادی را برگزار کرده، آخرن مسابقه برای فصلی است که بد شروع شد اما به بهترین شکل به پایان رسید و حالا منصوریان نمی خواهد با حذف برابر العین، سال خوب با ناکامی در آسیا به اتمام برسد.


استقلالی ها از روز شنبه بعد از 3 روز تعطیلات، تمرینات خود را در غیاب بسیاری از چهره های اصلی شروع کردند. کاوه رضایی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، هرار مگویان، میلاد زکی پور، امید نورافکن و چند چهره ی دیگر غایبان تمرین استقلال در روز شنبه بودند تا منصوریان در این تمرین برای تکمیل نفرات پا به توپ شود؛ پا به توپ شدنی که البته انگیزه های متعددی پشت آن پنهان شده بود.


هفته های پایانی فصل برای بازیکنان همواره هفته های کسالت باری است. استقلالی ها تمرینات خود را از خرداد 95 آغاز کردند و حالا در آخرین روزهای اردیبهشت همچنان به تمرینات خود ادامه می دهند تا شاید در کنار مصدومیت و مشکلات سخت افزاری، خستگی بازیکنان معضل جدید منصوریان باشد؛ معضلی که البته راه حل آن این بار در منصوریان موجود است.

سرمربی استقلال که همواره با حضور در مرکز تمرینات ارتباط خوب خود با بازیکنان را حفظ می کند، روز شنبه به شکل دیگری در کنار بازیکنان حاضر شد؛ سرمربی جوان و پر انرژی آبی ها سر حال ترین فرد تمرین استقلال بود تا ماموریت "فِرِش" شدن بازیکنان را شخصا بر عهده بگیرد. شوخی، خطا، کل کل و بسیاری دیگر از ریز کاری های منصوریان در طول تمرین باعث شد تا بازیکنان خسته ی استقلال با لبخند و انرژی تمرینات آبی ها را پشت سر بگذارنند و این تیم روزهای سخت انتهای فصل را فعلا با سرمربی خود با آرامش و نشاط سپری کند.

 

 

 

 


عکس: امیرحسین خیرخواه

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار