کد خبر : 53406 تاریخ ثبت : 1396/2/24 09:47:54

کسب یک مدال نقره و دو برنز در روز نخست

نمایندگان کشورمان در روز نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان در کشور رومانی به یک مدال نقره و دو برنز دست یافتند.

به گزارش مطاف24  نقل ازخبرگزاری برنا، رقابت های بین المللی کشتی رومانی از دیروز در شهر بخارست آغاز شده و تیم کشتی آزاد جوانان که با 4 کشتی گیر در این مسابقات حضور یافته است، در روز نخست این رقابت ها به یک مدال نقره و دو برنز دست یافت.

در وزن 50 کیلوگرم علی فاتحی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم از سد حریف بلغاری با نتیجه 10 بر صفر گذشت وی در نیمه نهایی نیز کشتی گیر روس را با نتیجه 7 بر 3 شکست داد و به دیدار فینال رسید اما در این دیدار مقابل کشتی گیر آلمانی با نتیجه 7 بر 4 شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در وزن 74 کیلوگرم محمد متقی نیا در دور اول با نتیجه 10 بر 5 کشتی گیر اوکراین را شکست داد وی در دور دوم کشتی گیر آلمانی را با نتیجه 10 بر صفر مغلوب کرد اما در دور سوم مقابل کشتی گیر روسی الاصل کشور اسلواکی با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، متقی نیا ابتدا در گروه بازنده ها با نتیجه 10 بر صفر حریف فرانسوی را مغلوب کرد و در دیدار رده بندی نیز با شکست 10 بر صفر نماینده کشور آلمان به مدال برنز دست یافت.

در وزن 120 کیلوگرم شایان جلیل زاده در دور اول مقابل حریف مجارستانی با نتیجه 12 بر 2 پیروز شد وی در دور دوم مقابل کشتی گیر کشور روسیه با نتیجه 7 بر 2 شکست خورد اما در کشتی سوم دیگر حرف روس را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و صاحب مدال برنز شد. تیم ایران با 4 کشتی گیر در این مسابقات شرکت کرده است که امیرحسین حسینی در وزن 66 کیلوگرم امروز به مصاف حریفان خود می رود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار