کد خبر : 52422 تاریخ ثبت : 1396/1/29 20:24:57
 971 واحد مسکونی در شهرستان دیّر سند دار شدند رئیس بنیاد مسکن دیّر

971 واحد مسکونی در شهرستان دیّر سند دار شدند

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیّر گفت: در دو سال گذشته 497فقره سند مالکیت واحد مسکونی روستایی و 474 فقره سند مالکیت شهری در شهرستان دیّر صادر شده است.

به گزارش مطاف24   صادق صداقت در دیدار با امام جمعه دیّر اظهار داشت:68 بلوک از پروژه 118 واحدی بنیاد مسکن دیّر تکمیل و مابقی آن در سال جاری اجرایی می شود.

وی اضافه کرد:کتابخانه عمومی شهر دوراهک نیز در حال اجرا و 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با تخصیص اعتبار بدنبال تکمیل آن هستیم.

صداقت درباره صدور سند برای واحدهای مسکونی واقع در مناطق روستایی و شهرهای زیر 25 هزار نفر افزود: طی دو سال گذشته 497فقره سند مالکیت روستایی و 474 فقره سند مالکیت شهری صادر شده است.

مدیر  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیّر عنوان کرد: دریافت تسهیلات ، ضمانت بانکی و افزایش ارزش حقوقی و اقتصادی ملک از مزایای اسناد ثبتی است.

امام جمعه دیّر نیز در این دیدار گفت:نهاد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از بدو تأسیس در بازسازی خرابی های جنگ 8 ساله  ، حوادث ظبیعی ،خانه سازی برای محرومان ، سازندگی در روستاها و اماکن دینی و مذهبی کارنامه درخشانی داشته است.

حجت الاسلام سیدعلی حسینی با بیان اینکه دشمن نقطه ضعف ما را در اقتصاد می داند، تصریح کرد:اگر روحیه و مدیریت جهادی و انقلابی در کشور حکمفرما شود ما دچار بن بست نخواهیم شد.

وی ادامه داد:بنیاد مسکن از جمله نهادهایی است که با انگیزه جهادی فعالیت می کند و نیاز است این روحیه به  دیگر دستگاه ها تسری پیدا کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار