کد خبر : 52415 تاریخ ثبت : 1396/1/30 08:12:50
22 روستا در دیر طرح هادی مصوب دارند رییس بنیاد مسکن دیر:

22 روستا در دیر طرح هادی مصوب دارند

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیر گفت: در حال حاضر تعداد 54 روستا در دیر دهیاری دارند که از این تعداد 22 روستاها دارای طرح هادی مصوب هستند.

به گزارش مطاف24 صادق صداقت صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان دیر دارای طرح هادی هستند،اظهار داشت: در سرشماری جدید ممکن است روستایی جمعیت خود را بالای ۲۰ خانوار ببیند یا برعکس جمعیت یک روستا به دلیل مهاجرت کمتر از ۲۰ خانوار شده باشد که در این صورت نیز بنیاد مسکن طبق دستورالعمل های خود در اسرع وقت به این مقوله رسیدگی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه 3 روستا نیاز به بازنگری و اصلاح طرح هادی دارد گفت: علت ساخت‌وسازهای غیرمجاز در روستا نبود طرح هادی است.

صداقت با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد54 روستا در شهرستان دیر دهیاری دارند، گفت: با اقداماتی که توسط بنیاد مسکن صورت گرفته است، 22 روستا دارای طرح هادی مصوب هستند.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیر در پایان خاطرنشان کرد: 11 بوستان امید در روستاهای شهرستان در حال احداث می باشد که برای احداث و تکمیل این بوستانها 15 میلیارد و یک صد میلیون ریال اختصاص یافته است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار