کد خبر : 51268 تاریخ ثبت : 1396/1/3 14:04:43
مردم از توقف کنار دریا خودداری کنند/ بارش باران در دیر رییس جمعیت هلال احمر دیر:

مردم از توقف کنار دریا خودداری کنند/ بارش باران در دیر

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دیر گفت: مردم و مسافران از توقف در کنار دریا خودداری کنند.

مهدی نظامیان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24 ،با اشاره به بارش باران در نواحی جنوبی استان بوشهر اظهار داشت: مردم و مسافران از توقف در کنار دریا خودداری کنند.

نظامیان گفت: براساس اخطاریه  سازمان هواشناسی با توجه به شرایط بد جوی در چند روز آینده مسافران، از توقف در کنار دریا خودداری کنند.

نظامیان  با اعلام ورود سامانه بارشی به شهرستان دیر از مسافران عبوری خواست تا از برپایی چادر در حاشیه دریا خودداری کنند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دیر خاطر نشان کرد: در این شرایط جوی هم‌چنین سیلابی شدن مسیل‌ها  همراه با آبگرفتگی معابر به‌علت بارش شدید همراه با رگبار و رعد و برق، پیش‌بینی می‌شود.

نظامیان گفت: اگر رانندگان شتاب و عجله نداشته باشند و نسبت به هم در جاده گذشت داشته باشند بخش عمده‌ای از تصادفات رانندگی رخ نمی دهد که امیدواریم رانندگان این دو نکته را مدنظر خود قرار دهند.

وی از بسیج 100 نیروی امداد گر در نقاط مختلف شهرستان دیر برای تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: این نیروها در کنار نیروهای امدادی و عملیاتی سایر دستگاه ها تلاش می کنند تا نوروز امسال شاهد کمترین حوادث و مشکلات در شهرستان دیر باشیم.

مهدی نظامیان گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان دیر با همکاری آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان شهرستان دیر نسبت به اسکان اضطراری در سطح مدارس و سالن های ورزشی آماده خدمات رسانی به مسافرین نوروزی را دارد.

انتهای پیام

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار