کد خبر : 51023 تاریخ ثبت : 1395/12/26 08:10:20
آماده باش ۱۳۳۳ پایگاه امداد و نجات نوروزی در کشور رئیس جمعیت هلال احمر کشور:

آماده باش ۱۳۳۳ پایگاه امداد و نجات نوروزی در کشور

رییس جمعیت هلال احمر کشور گفت: هزار و ۳۳۳ پایگاه ثابت و سیار امداد و نجات در جاده های سراسر کشور، نوروز ۹۶ در خدمت هموطنان و مسافران نوروزی خواهند بود.

به گزارش مطاف24 سید امیر محسن ضیایی استرآبادی در حاشیه بازدید از پایگاه های امداد و نجات نوروزی هلال احمر شهرستان دیر در گفتگو با خبرنگار مطاف24، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در ایام نوروز نقاط مختلف کشور در آماده باش قرار دارد و سه میلیون 100 هزار نفر در نقاط مختلف کشور به مسافران و گردشگران نوروزی، خدمات ارائه می کنند.

وی گفت: در حال حاضر تیم واکنش‌های سریع در جمعیت هلال احمر کشور تشکیل شده که این تیم با استفاده از  تکنیک‌ها  و تجهیزات نوین برای عملیات‌های خاص به کار گیری می‌شوند.

رییس جمعیت هلال احمر کشور گفت: ماموریت های امدادگران ما امسال در زمینه سیل و آب گرفتگی ۱۶ درصد و در زمینه برف و کولاک ۵۰ درصد افزایش یافت.

وی افزود: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر نیز در ایام نوروز فعال است و بیش از ۲۰ هزار نفر از جوانان داوطلب در طرح های نوروزی مشارکت می کنند.

ضیایی استرآبادی در پایان خاطرنشان کرد: هلال احمر در توصیه های سلامت و آموزش و توزیع و تولید دارو فعالیت خوبی از نشان داده است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار