MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 48112 تاریخ ثبت : 1395/10/11 19:24:26
زندگی اشرافی برخی مسئولان اصلا با قرآن سازگاری ندارد

زندگی اشرافی برخی مسئولان اصلا با قرآن سازگاری ندارد

امام جمعه آبدان گفت: زندگی اشرافی برخی مسئولان اصلا با قرآن سازگاری ندارد. چرا مسئول از تهران باید بیاید بوشهر و ۲۰۰ اسکورت و ماشین ضد گلوله با خود بیاورد.

به گزارش "مطاف24"، حجت الاسلام محمد حمیدی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه آبدان با بیان اینکه تنها کسانی که بنده خدا می‌شوند، اظهار داشت: پیامبر وقتی در میان اصحاب و یاران بودند، اگر کسی وارد می‌شد پیامبر را نمی‌شناخت چون کاملا شبیه فرد بودند.

وی با اشاره به اینکه بعضی‌ها برای جلب توجه وارد تجملات می‌شوند و با ماشین و خانه می‌خواهند خود را نشان دهد، اضافه کرد: حتی در روز فتح مکه مرکب پیامبر یک الاغ است. به پیامبر می‌گویند امروز شما باید سوار بهترین مرکب شوید ولی پیامبر نپذیرفتند زیرا پیامبر فتح مکه را از آن خدا می‌داند.

امام جمعه آبدان بیان کرد: بندگان ثروت به محض اتفاق افتادن یک حادثه همه چیزش عوض می‌شود؛ از رئیس اداره می‌شود مدیر کل همه چیز را باید عوض کند؛ او فکر می‌کند این قدرت از آن خودش است. خود را بزرگ می‌پندارد.

حجت الاسلام حمیدی نژاد ادامه داد: ما می‌بینیم وقتی شخصیتی مثل امام(ره) وقتی انقلاب اسلامی پیروز می‌شود این انقلاب را از آن خود نمی‌داند؛ اگر امام انقلاب را از خود می‌دید باید محل زندگی امام کار امام بهترین نقطه باشد وکاملا تجملاتی باشد.

وی افزود: چرا امام اینطور بود چون امام مرد خدا بود و انقلاب را از آن خدا می دانست. متاسفانه دید غلط باعث شده مسئولین ما به سمت طاغوت سوق داده شوند. زندگی اشرافی مسئولین اصلا با قرآن سازگاری ندارد.

امام جمعه آبدان تصریح کرد: بنده خدا کسی است که اگر کسی او را ببیند به یاد خدا بیافتد؛ چرا مسئول از تهران باید بیاید بوشهر و ۲۰۰ اسکورت و ماشین ضد گلوله با خود بیاورد. در نظام اسلامی نباید اینطور باشد.

وی در خطبه دوم با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در درس خارج فقه بیان داشت: حادثه بی نظیر ۹ دی توسط مردم آفریده شد. بی‌نظیر یعنی از اول انقلاب تا کنون هر کاری کردند به این اهمیت نبوده است، پیروزی انقلاب و دفاع مقدس و همه کارهای دیگر. زیرا همه اتفاقات قبل از آن اگر ۹ دی نبود همه از بین رفته بود. یعنی مانند حادثه عاشورا اگر امام حسین اقدام نکرده بود اصل اسلام از بین می رفت.

حمیدی‌نژاد با اشاره به اینکه هر چه می گذرد ابعاد بیشتری از فتنه ۸۸ مشخص می شود، ادامه داد: کاری که شما کردید بی‌نظیر بود و گناه فتنه‌گران هم بی‌نظیر است. گناه آنها بدتر از صدام و آمریکا است. اینکه بگوییم چرا در حصر هستند حرف سبکی است. آنها را محفوظ نگه داشته‌اند، حداقل مجازات آنها چند بار اعدام است. مردم ایران از مسئولین می‌خواهند که آنها را به اشد مجازات برسانند. 

وی گفت: عده‌ای عامل بودند و عده‌ای حامی؛ گناه حامیان فتنه پس از اینکه برای آنها روشن شد که فتنه‌گران قصد براندازی دارند، از عاملین هم بیشتر است اگر آنها ساکت نبودند فتنه گران موفق نمی‌شدند و ما خواستار مجازات همه آنها هستیم.

امام جمعه آبدان تصریح کرد: ملت با نگاه به تاریخ دانستند که اگر امام را تنها بگذارند یا در محراب شهید می شود یا در گودی قتلگاه کشته می‌شود. قدر رهبر از امام معصوم بسیار کمتر است اما اگر حمایت شما و قدرت شما باعث حمایت از امام شما شد تا از فتنه بزرگ نجات داده شد و دست خدا هم به کمک شما آمد. 

وی اظهار داشت: به فرموده رهبری، دشمن می خواهد قدرت را از شما بگیرد، مانند دزدی است که می‌خواهد سلاح دفاعی صاحب خانه را از او بگیرد، با ترفند های مختلف می‌خواهد او را خلع سلاح کند. مسئولین خیلی راحت با آمریکا کنار نمی‌آیند. به لبخند او توجه می‌کنند. وقتی در اوج تحریم بودیم، مسئولین گفتند که وضعیت مانند شعب ابی طالب است و رهبری فرمودند که اینگونه نیست و مانند بدر و خیبر است.

حمیدی‌نژاد افزود: می خواستند بگویند ما با همکاری آمریکا اقتصاد را نجات می‌دهیم. اکنون که پایان دولت و زمان پاسخ‌گویی است، معاون رییس جمهور می گوید که دولت قبل کشور را به ته دره برده است. شما که می‌دانستید، یا دروغ گفتید که چرا دروغ گفتید؟ مسئولین باید مشکل را رفع کند نه اینکه ناله کند.

وی بیان کرد: تمام همت خود را برای مذاکره گذاشتند، امروز شکست خوردند. کسانی که دنبال غرب هستند، تجربه نشان داد که ناتوان هستند. راه حل مشکلات کشور اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون است. تکیه بر جوانان باید کرد. 

امام جمعه آبدان ادامه داد: اگر عزم جدی برای جلوگیری از واردات داشتید می ‌توانستید. مردم تصمیم دارند مسئولین را از بین متدینین انتخاب کنند تا نگاه آنها به درون باشد و مشکلات را حل کنند

حمیدی نژاد اضافه کرد: در سال ۸۸ فتنه گران به آمریکا نامه نوشتند که با تحریم بر ایران فشار بیاورید تا ما موفق شویم، امروز هم مانند گذشته نامه نوشتند که ایران را تحریم کنید. هنوز افرادی با این رویه از آنها حمایت می‌کنند. کسانی که برای سربازان آمریکایی اشک می‌ریزند می‌خواهند کشور را آباد کنند. مردم بیدار و هوشیار باشند.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
عملکرد شورای فعلی دیّر را چگونه ارزیابی می کنید؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار