MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 48055 تاریخ ثبت : 1395/9/29 01:39:35
۱۰۰ تفاهم‌نامه پایتخت کتاب ایران در استان بوشهر امضا شد

۱۰۰ تفاهم‌نامه پایتخت کتاب ایران در استان بوشهر امضا شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: ۱۰۰ تفاهم‌نامه پایتخت کتاب ایران در استان بوشهر امضا شد و چندین تفاهم‌نامه جدید را نیز به زودی امضا می‌کنیم.

به گزارش "مطاف24"، حمیده ماحوزی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی به منظور توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در استان بوشهر صورت گرفته است و برنامه‌های متنوعی در این زمینه اجرا کرده‌ایم.

وی به امضای چندین تفاهم‌نامه مربوط به طرح پایتخت کتاب ایران اشاره کرد و افزود: مشارکت دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی در این طرح از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و این تفاهم‌نامه‌ها در همین راستا انجام می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون ۱۰۰ تفاهم‌نامه پایتخت کتاب ایران در استان بوشهر امضا شده است، اضافه کرد: امیدواریم تعداد این تفاهم‌نامه‌ها به ۱۵۰ برسد.

وی، افزایش سرانه مطالعه و نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان تمام اقشار جامعه را به عنوان هدف اجرای طرح پایتخت کتاب عنوان کرد و ادامه داد: استان بوشهر در یک قدمی کسب عنوان پایتخت کتاب ایران قرار دارد.

ماحوزی خاطرنشان کرد: طرح پایتخت کتاب ایران طی سه سال اجرا شده است که در سال ۹۳ استان بوشهر رتبه سوم کشور را کسب کرد و سال گذشته در جایگاه دوم قرار گرفت و امیدواریم امسال عنوان پایتخت کتاب کشور را کسب کنیم.

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
راهکار شما برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار