کد خبر : 45943 تاریخ ثبت : 1395/8/7 12:28:21
مردم باید در جریان فساد 8000 میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان باشند خطیب جمعه دیر:

مردم باید در جریان فساد 8000 میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان باشند

امام جمعه موقت دیر گفت: بیان مسائل سیاسی و فرهنگی و فسادهای مالی همچون بحث رسوایی 8000 میلیاردی در صندوق ذخیره فرهنگیان جز وظایف ائمه جمعه است و مردم نیز باید در جریان این مسائل باشند.

به گزارش "مطاف24"،  حجت الاسلام ابراهیم بحرانی در خطبه های نمازجمعه این هفته بندر دیر افزود:تسخیر لانه جاسوسی آمریکا موجب تقویت نیروهای انقلابی شد و به مستضعفان جهان این پیام  را داد که دیوار ظلم و ستم شکستنی است و میتوان چپاولگران را به زباله دان تاریخ فرستاد.
وی بیان داشت:13 آبان نمادی برای مبارزه با استکبار و در رأس آن آمریکای جنایتکار است و ملت ایران هیچ گاه جنایات آنان را فراموش نمی کند.
امام جمعه موقت دیر تصریح کرد:استکبار ستیزی جز مکتب امام راحل و مبانی انقلاب و آموزه های قرآن است و اگر می خواهیم به دین و قانون اساسی عمل کنیم باید با استکبار مبارزه کنیم.
ابراهیم بحرانی اضافه کرد:در روز 13 آبان بحث استکبار ستیزی مطرح است و نه تنها دانش اموزان بلکه تمام آحاد مردم با حضور خود بیدار ی و هوشیاری خود را به رخ دشمن بکشند.
وی در رابطه با پیاده روی اربعین حسینی اظهار داشت: در کنار رعایت مسائل امنیتی ،  موکب هایی که برپا می شود ،شعارهایی که در مسیر پیاده روی سرداده می شود و پوستر ها و تصاویری که حمل می شود به گونه ای باشد که موجب تقویت این حرکت شده و بهانه به دست تفرقه افکنان ندهد.
حجت الاسلام بحرانی  با انتقاد از برخی اظهار نظرهای مسئولین که به دنبال تضعیف روحیه انقلابی در مردم و یا  منزوی کردن نیروهای متعهد و  دلسوز هستند گفت: متأسفانه برخی افراد حرمت  اهلبیت  ، عزاداری ها و ائمه جمعه را نگه نمی دارند و خواستار عدم بیان مسائل سیاسی در مجالس هستند که این حرکت خزنده دانسته و یا ندانسته کمک به برنامه های دشمن در راستای تقدس زدایی و عادی سازی بی حرمتی و کج دهنی به  ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه است.
خطیب جمعه دیر  با بیان اینکه نمازجمعه هم عبادی و هم سیاسی است یاد آور شد:بیان مسائل سیاسی ، وضعیت نابسامان فرهنگی و برخی فساد های مالی همچون بحث رسوایی 8000 میلیاردی در صندوق فرهنگیان جز وظایف ائمه جمعه است و مردم نیز باید بدانند و مطالبه کنند و مطرح کردن این مسائل نیز سیاسی بازی نیست.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار