MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 45689 تاریخ ثبت : 1395/8/2 15:51:02
وقتی دستور جمع آوری تصاویر شهدا از مراکز درمانی دیر صادر می شود دهن کجی به شهدا و خانواده شهدا

وقتی دستور جمع آوری تصاویر شهدا از مراکز درمانی دیر صادر می شود

پدر شهید خلیل فخرایی روز گذشته با مراجعه به درمانگاه حضرت مهدی (عج) دیر در کمال ناباوری عکس فرزند شهیدش را که قبلا در این درمانگاه نصب بوده نمی بیند.

  به گزارش مطاف ۲۴  ترویج فرهنگ شهید و شهادت و زنده نگه‌داشتن این مهم یکی از اهرم‌ها و ابزارهای قدرت و مقاومت است و وظیفه تمامی نهاد ها و سازمان ها است که نسبت به ترویج فرهنگ شهادت و روحیه ایثار گری اقدام کنند .

تکریم خانواده های شهدا یعنی احترام به ارزش های بلند انسانی چرا که خانواده های معظم شهدا با تقدیم جوانان خود در راه اعتلای اسلام و انقلاب و صبر و شکیبایی در برابر سختی های ناشی از فقدان فرزند ، همسر و یا پدر ، ماندگارترین حماسه را خلق کردند که مایه عزت انقلاب و نظام اسلامی شد .

امروز  تنها راه مقابله با توطئه های دشمنان و پویایی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی زنده نگاه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه و در میان جوانان است .

روز گذشته پدر شهید خلیل فخرایی برای تزریق واکسن  انفلو انزا به مرکز درمانی حضرت  مهدی (عج) دیر مراجعه می کند که در کمال ناباوری تصویر فرزند شهیدش را نمی بیند و پس از جویا شدن با این پاسخ که دستور است که تصاویر شهدا را جمع کنیم مواجه می شود.

 

بسم رب الشهداء والصدیقین

 

امروزه زنده نگه داشتن یادوخاطره شهداکمترازشهادت نیست .

مقام معظم رهبری

دستورجمع آوری تصاویرشهدا را از مراکز درمانی شهرستان دیرچه کسی صادرکرده است؟

پای درددل پدرشهیدخلیل فخرایی که می نشینی ,دنیایی تاسف واندوه به قلبت هجوم می آورد,خاطرات گذشته ,نبرد تن به تن شلمچه و دلاوریهای گردان امام حسین علیه السلام شهرستان دیر ذهنت تداعی می شود.که اگرنبود این فداکاریها و خون های پاک شهیدان امروز مشخص نبود ماچه سرنوشتی داشتیم .

حاج محمد فخرایی پدرشهید خلیل فخرایی با بغضی در گلو می گوید  که مدتی تصویر شهیدخلیل فخرایی اولین دانشجوی پزشکی دیر  را جهت نصب به مرکز درمانی حضرت مهدی شهر دیر دادم و تاکنون نصب بوده  اما امروز که برای واکسن به این مرکز مراجعه کردم  عکس شهید را ندیدم وقتی از مسوول مرکز جویا شدم یک کلام پاسخ داد، که عکس شهید شما در انبار است و می توانید بردارید و آنرا به خانه ببرید

پرسیدم چرا؟ پاسخ داد به ما دستور داده اند عکس های شهدا راجمع آوری کنیم….

و این بخشی ازماجراست و تو خود حدیث مفصل بخوان ازاین مجمل...

گویا امروزه تصویر شهدا نیز عرصه را بر عده ای تنگ کرده است و شاید هم در راستای مبارزه با سرداران حرم علم و قلم است که وزیر محترم بهداشت چند روز قبل بیان داشته بودند ...

هرچه هست نه در مرام و گفتار رییس جمهور محترم و نه بزرگان نظام مطلبی یافتم که موید این گونه حرکات باشد.

امید است دوست عزیزی که از سر غفلت چنین خطایی بزرگ، مرتکب شده از مسیر اشتباه خود برگردد. چرا که ما هنوز در معرض تهدید دشمنیم  وهنوز خون های پاک شهداست که حافظ این مملکت و این دیار است.

بسیجی حاج مصطفی فخرایی دوست و همرزم شهید خلیل فخرایی

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
مهمان | 3 آبان 1395 05:18:13 | ارسال پاسخ
5
3
عکس شهید رو بردن طبقه بالا چون طبقه پایین تعمیرات داشتن
کارمند | 4 آبان 1395 04:32:57 | ارسال پاسخ
6
1
کدوم طبقه ؟ مگه چند طبقه هست که ما عکس شهید در طبقه بالا ندیدیم؟؟؟؟
گمنام | 3 آبان 1395 18:30:58 | ارسال پاسخ
5
2
شایعه
گمنام | 4 آبان 1395 13:15:39 | ارسال پاسخ
3
1
عامو سیچه شایعه میکنید مگه کور بودین ک داشتن تعمییرات انجام میدادن عکس شهیدم موقتا تو انبار گذاشتن ک تعمیرات تموم شه بچسبونن دیر یا زود میچسبوندن ملت امادن تا شایعه درس کنن و توطئه درس کنن سی مسئولان . 
 
نظرسنجی
راهکار شما برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار