MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 45680 تاریخ ثبت : 1395/8/2 11:10:01

جردن باروس: دوباره قهرمان جهان خواهم شد

جردن باروس، آزادکار نامدار آمریکایی پس از شکست و ناکامی در المپیک برزیل از بازگشت دوباره خود به میادین خبر داد.

به گزارش "مطاف24"، جردن باروس، قهرمان جهان و المپیک کشتی آزاد آمریکا در وزن 74 کیلوگرم، در حالی‌که خبر از کناره‌گیری‌اش از کشتی به گوش می‌رسید از بازگشت خود به میادین کشتی و کسب دوباره عنوان قهرمانی خبر داد.

قهرمان المپیک لندن در مورد شکست خود در المپیک 2016 برزیل گفت: امسال المپیک من بود و باید به مدال طلا و موفقیتی بزرگ می‌رسیدم.

دارنده سه مدال طلای جهان افزود: وقتی که شکست خوردم، طیف گسترده‌ای از احساسات بر من حاکم شد؛ ابتدا پس از شکست انگار یک تن آجر بر سرم فرود آمد و پس از آن نیز خجالت و شرم و پس از آن نیز احساس سردرگمی، خشم و انکار به من دست داد و در آن زمان فقط به دنبال دیده نشدن هستید.

وی ادامه داد: مقابله با این حالت بسیار سخت است، اما باید سریع از آن خارج شد و دوباره در سطحی بالاتر به رقابت پرداخت. برنده شدن همه چیز را پنهان می‌کند و هیچ نقطه ضعفی را نشان نمی‌دهد. اگر شما همیشه برنده شوید هیچ انگیزه‌ای برای رفع ضعف‌های خود و حرکت رو به جلو نخواهید داشت. به هرحال من شکست خوردم و این بخشی از سرگذشت و فصل دیگری از کتاب زندگی من است.

باروس در پایان خاطرنشان کرد: زمانی‌که شما پیروز می‌شوید خوشحالید و همه چیز برای شما فراهم است. در حال حاضر در موقعیتی قرار دارم که می‌توانم از شکست پلی برای موفقیت بسازم و گاهی اوقات زندگی توپ را در زمین شما می‌اندازد.

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
راهکار شما برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار