کد خبر : 44851 تاریخ ثبت : 1395/7/16 10:49:05
نیروی دریایی سپاه اجازه عرض اندام به آمریکا نمی دهد جانشین فرماندهی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه

نیروی دریایی سپاه اجازه عرض اندام به آمریکا نمی دهد

جانشین فرماندهی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه گفت: خلیج فارس سرزمین و آب و خاک ماست و نیروی دریایی سپاه به عنوان خط مقدم مبارزه با شیطان بزرگ اجازه عرض اندام به آمریکا نخواهد داد.

به گزارش "مطاف24"،  سردار میرزایی در سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه بندر دیر با بیان اینکه دفاع ما مقدس بود گفت:امنیت کنونی جمهوری اسلامی ایران مدیون بزرگمردانی است که در دوران دفاع مقدس رشد کردند و با تمام هستی خود و با عشق به ولایت در مقابل دشمنان ایستادند.
وی  به دلایل مقدس بودن جنگ هشت ساله اشاره کرد و افزود:از یک سو دست نازنین ولی امر مسلمین جهان با ما بود واز دیگر سو جوانانی که در آن برهه از زمان دستور ولی فقیه زمان را سرمه چشم خود قراردادند .
جانشین فرماندهی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: پاسداران همواره با امادگی کامل در مقابل دشمن شماره یک خود یعنی آمریکا سینه به سینه ایستاده اند..
وی ادامه داد:خلیج فارس سرزمین و آب و خاک ماست  و نیروی دریایی سپاه به عنوان خط مقدم مبارزه با شیطان بزرگ اجازه عرض اندام به آمریکا نخواهد داد.
میرزایی با گرامیداشت روز نیروی دریایی و شهدای مبارزه با آمریکای جنایتکار بیان داشت:شهید نادر مهدی و همرزمانش چنان زهر چشمی از آمریکا گرفتند که در تاریخ مکتوب و شفاهی نامشان می درخشد و امروز وظیفه ما ضمن گرامیداشت یاد این عزیزان قدم برداشتن در راهشان است.

وی افزود:اگر از دشمنان بویژه آمریکا در خلیج فارس خطایی سر بزند ما سربازان قدرتمند ولایت آنها را سرجای خود می نشانیم.

انتهای پیام/
 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار