کد خبر : 42913 تاریخ ثبت : 1395/6/18 10:55:23
 آلایندگی و مفاسد اخلاقی تنها سهم مردم از پارس جنوبی امام جمعه دیر در مجمع بسیج مطرح کرد

آلایندگی و مفاسد اخلاقی تنها سهم مردم از پارس جنوبی

امام جمعه دیر گفت:تاکنون از تأسیسات عظیم پارس جنوبی غیر از آلایندگی زیست محیطی و مفاسد اخلاقی چیز دیگری نصیب مردم ما نشده است.

به گزارش "مطاف24"،  حجت الاسلام سید علی حسینی در مجمع بسیج و درجمع بسیجیان شهرستان دیر گفت:امام محمد باقر(ع) با ایجاد نهضت بزرگ فرهنگی و تربیت شاگردان زیادی در مقابل شبهه افکنی های دشمنان ایستادگی کرد.
وی افزود: دشمنان اسلام با هزینه های گزاف وبا تولید و ترویج محتوای ضد ارزشی در قالب شبکه های مجازی بدنبال دین زدایی و عفت زدایی از جامعه ما هستند.


حسینی ۱۷ شهریور را یکی از جنایات بزرگ شاه خائن دانست واظهار داشت:۱۷شهریور نقطه عطفی  در تاریخ ایران است.
امام جمعه دیر گفت:آل سعود در جریان فجایای منا بجای عذرخواهی از امت اسلام طلبکاران برخورد می کند که نیاز است کشورهای اسلامی بپا خیزند و فکری اساسی برای مسئله حج نمایند.
وی با بیان اینکه فاجعه منا نباید به فراموشی سپرده شود بیان داشت:مسئولان کشورمان در وزارت خارجه به جد پیگیر تشکیل کمیته حقیقت یاب در مجامع بین المللی باشند .
سیدعلی حسینی  با تأکید بر اینکه مسئولان بدنبال حل مشکلات مردم باشند عنوان کرد:تکریم ارباب رجوع با بخشنامه اجرایی نمی شود بلکه بستگی به نگرش افراد دارد.


وی با اشاره به مشکل اشتغال جوانان افزود: با وجود تأسیسات عظیم پارس جنوبی  در منطقه و مصوباتی که گذرانده شده و آمارهایی که می دهند اما خروجی آن را نمی بینیم از طرف دیگر خبر می رسد که تعدادی از جوانان ما را از شرکت ها بیرون می کنند.
وی در خصوص ازدواج جوانان نیز گفت: اگر مسئولین برای جوانان ایجاد شغل کنند خودشان بدنبال زن گرفتن و تشکیل خانواده می روند.
امام جمعه دیربا بیان اینکه باید از حق مردم جنوب دفاع شود اضافه کرد:تاکنون از پروژه پارس جنوبی غیر از آلایندگی زیست محیطی و مفاسد اخلاقی چیز دیگری نصیب مردم ما نشده است.
وی به سخنان اخیر استاندار بوشهر واکنش نشان داد و گفت:مردم شهرستان دیر سالهاست چشم انتظار راه اندازی تأسیسات پارس شمالی بوده اند اما دفتر آن را به جای دیگر منتقل کردند الان نیز سخن از اصلاح محدوده پارس شمالی می دهند که این شائبه در اذهان مردم ایجاد شده نکند به این بهانه تأسیسات را بجای دیگری منتقل کنند.


حسینی یاد آور شد:با توجه به پیگیری های صورت گرفته و استقرار شهرستان دیر مابین دو پروژه عظیم پارس شمالی و جنوبی و دارا بودن بزرگترین اسکله صیادی کشور و حوادثی که در جاده مرگ رخ می دهد وجود اورژنس هوایی  حق مسلم مردم شهرستان دیر است.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار