MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 42909 تاریخ ثبت : 1395/6/18 08:20:58
مدیران مدارس در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش مهمی دارند امام جمعه دیر:

مدیران مدارس در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش مهمی دارند

امام جمعه بندر دیر گفت: مدیران مدارس در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش مهمی در تربیت دانش آموزان دارند و ترویج وصیت نامه شهداء و زندگی نامه شهدا باید در جامعه امروزی الگو شود.

به گزارش "مطاف24"، جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور امام جمعه و فرماندار دیر و دیگر مسئولان با هدف ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در فرمانداری دیر برگزار شد.

امام جمعه بندر دیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: زنده نگه داشتن نام و یاد شهداء و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک وظیفه بر عهده تمامی اقشار جامعه است.

حجت الاسلام حسینی گفت: یاد شهداء را باید زنده نگه داشت و یاد شهید کمتر از شهادت نیست.

وی تاکید کرد: مدیران مدارس در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش مهمی در تربیت دانش آموزان دارند و ترویج وصیت نامه شهداء و زندگی نامه شهداء باید در جامعه امروزی الگو شود.

فرماندار شهرستان دیر در ادامه گفت: فرهنگ ایثار و شهادت جهت جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی می توان نقش بسار مهمی را ایفا کند.

حمزه اعتماد لزوم بر سرکشی از خانواده شهداء، ایثارگران، جانبازان و برگزاری یادواره شهداء در شان خانواده شهداء تاکید کرد و افزود: ترویج فرهنگ شهادت و ایثار گری باید در کنار دیگر وضایف ادارات تلقی شود.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
عملکرد شورای فعلی دیّر را چگونه ارزیابی می کنید؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار