MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 42320 تاریخ ثبت : 1395/6/8 12:35:00
پلاتو تماشاخانه آفتاب بندر دیر افتتاح شد صبح امروز

پلاتو تماشاخانه آفتاب بندر دیر افتتاح شد

مطاف۲۴-سالن پلاتو تماشاخانه آفتاب بندر دیر با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و در ۲۴۰ متر مربع به بهره برداری رسید.

به گزارش "مطاف24"،  سالن پلاتو تماشاخانه آفتاب بندر دیر با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال  و در ۲۴۰ متر مربع به بهره برداری رسید.
رئیس اداره ارشاد اسلامی دیر  در خصوص فعالیت های تئاتر شهرستان گفت:۵ گروه ثبت شده تئاتری صاحب سبک که در جشنواره های مختلف بین المللی و ملی و فجر و استانی شرکت می کنند در شهرستان فعالیت دارند وسال گذشته نزدیک ۱۶۰ اجرای عمومی داشته اند.


غلامرضا ناطقی پور با بیان اینکه سال گذشته ۶۰ اجرای دانش آموزی نیز داشته ایم افزود: با توجه به وجود بازوی قوی در آموزش و پرورش دیر تئاتر دانش آموزی در جشنوراه کشوری مقام اول کسب نمود که حرکتی خوب در شهرستان اتفاق افتاده است.
وی با بیان اینکه ۴گروه تئاتر غیر ثبت نشده نیز در شهرستان  فعالیت دارند ادامه داد: امسال در بخش بردخون ۳۰ اجرای عمومی صورت گرفته است که با توجه به تعطیلی ۲۰ ساله تئاتر در این منطقه اتفاق خوبی بوده است.
این مسئول در خصوص پروژه تماشاخانه آفتاب بیان کرد:این پروژه با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و در ۲۴۰ متر مربع با گنجایش ۱۰۰ نفر که قابلیت افزایش ظرفیت به ۱۲۰ نفر را نیز داراست بیشتر جهت کارهای تخصصی تمرین و اجرا استفاده خواهد شد.
ناطقی پور با بیان اینکه ۷۸ درصد اعتبار پروژه مذکور در دولت فعلی تخصیص داده شده است افزود: همچنین در کمیته برنامه ریزی شهرستان ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای سیستم نور و سرمایشی این سالن در نظر گرفته شده است .
انتهای پیام


 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
راهکار شما برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار