MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 42047 تاریخ ثبت : 1395/6/4 07:59:30
چهار پروژه عمرانی در بردخون بوشهر افتتاح شد به مناسبت هفته دولت

چهار پروژه عمرانی در بردخون بوشهر افتتاح شد

به مناسبت هفته دولت روز چهارشنبه درآیینی چهار پروژه عمرانی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری در بردخون شهرستان دیر افتتاح شد.

به گزارش "مطاف24"، این پروژه ها شامل، خیابان کشاورز به طول 330 متر و عرض 14 متر با اعتبار چهار میلیارد و 900میلیون ریال، ساماندهی مقبره آیت الله سید علی رکنی حسینی به مساحت 191 متر مربع و با اعتبار 700میلیون ریال است.
همچنین در این روز بهره برداری از هفت هزار متر مربع آسفالت کوچه ها و معابر روستای مغدان به ارزش دو میلیارد و 300 میلیون ریال و خانه بهداشت روستای مغدان با زیربنای 92 مترمربع با اعتبار سه میلیارد و 400میلیون ریال از دیگر پروژه های افتتاحی در این روز بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در این آیین گفت: در سه سال اخیر اعتبارات ارزش افزوده و آلایندگی به حساب دهیاری ها واریز می شود.
عباس جمشیدی افزود: احداث زمین چمن مصنوعی، بوستان های امید و زیرسازی آسفالت و معابر در سال جاری نیز استمرار می یابد.
وی مشارکت مردم در امر بهسازی روستاها را مهم دانست و اظهارداشت: مردم باید در عمران و آبادانی روستا نقش بیشتری داشته باشند و این کار جزء رسالت دهیاری ها برای توجیه مردم در این زمینه است.
فرمانداردیر گفت: اجرای طرح هادی روستایی، مقاوم سازی مسکن روستایی، محرومیت زدایی ،گازرسانی، آسفالت کوچه ها و معابر و تامین مسکن در افزایش دلگرمی مردم روستاها و تشویق به ماندن در روستاها بسیار موثر است.
حمزه اعتماد ،مشارکت مردم درعمران و آبادی روستاها را مهم دانست و اضافه کرد: دولت تدبیر وامید توجه ویژه ای به روستاها دارد و مشارکت مردم درعمران و زیبایی روستاها ضروری است.
بخش بردخون شهرستان دیر با جمعیت 10 هزار نفر در 130کیلومتری جنوب مرکز استان بوشهر قراردارد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
راهکار شما برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار