MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 41428 تاریخ ثبت : 1395/5/22 19:13:00
مسئولان برای بهبود اشتغال و رفع بیکاری جوانان تلاش کنند نماینده بوشهر در مجلس خبرگان رهبری:

مسئولان برای بهبود اشتغال و رفع بیکاری جوانان تلاش کنند

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولان برای بهبود وضعیت اشتغال و رفع بیکاری جوانان تلاش کنند.

به گزارش "مطاف24"، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح جمعه در جمع مسئولان آبدان شهرستان دیر با تبریک میلاد امام رضا(ع) گفت: یکی از دغدغه های جوانان مشکل بیکاری است و مسئولان باید در این زمینه چاره‌ای بیاندیشند.

وی با بیان اینکه مردم در تمامی میادین پیروز شده‌اند و همواره در همه صحنه‌ها پیش قدم بوده‌اند، اضافه کرد: مردم در تمامی صحنه های هشت سال دفاع مقدس از این آزمون الهی پیروز بیرون آمده‌اند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ما در جامعه ای زندگی می‌کنیم که رهبر راهنما است افزود: امروز مسئله انقلابی بودن و ماندن مطرح می‌شود؛ خیلی از مردم دنیا دوره انقلابی‌گری را فراموش می‌کنند اما مردم ما همیشه پشت سر رهبر خود هستند.

آیت‌الله حسینی بوشهری خاطرنشان کرد: کسی خیال نکند همه چیز عوض شده است؛ ایمان موسمی و فصلی نباشد چرا که ما عهد پیمان با شهدا بسته‌ایم. باید در مسیر انقلاب باشیم و بچه‌هایمان را با انقلاب آشنا کنیم.

وی به بحث نفوذ اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن خیلی برای این مسئله برنامه ریزی کرده است اما شکست خورده؛ نفوذ گاهی سیاسی و گاهی نیز اقتصادی و فرهنگی است.

حسینی بوشهری با تاکید بر اینکه ما باید بر اقتصاد مقاومتی تکیه کنیم و رهبر معظم انقلاب هم در این زمینه تاکید دارند، افزود: اقتصاد مقاومتی باید در دستور کار مسئولان باشد.

مردم همواره پشت سر رهبری هستند

امام جمعه آبدان ضمن تبریک میلاد امام رضا(ع) بیان داشت: مردم آبدان مردمی با بصریت هستند و پشت سر رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کنند.

حجت الاسلام محمد حمیدی نژاد یادآور شد: مردم ولایت مدار آبدان در همه صحنه ها حضوری چشمگیر دارند.

وی در پایان به مسئله مهم نفوذ و اقتصاد مقاومتی را تشریح کرد و خواستار توجه مردم و مسئئولان به این موضوعات مهم شد.

ادارات مستقل در آبدان مستقر شود

بخشدار آبدان در این نشست به مشکلات بخش آبدان اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از مشکلات عمده مردم بخش آبدان استقرار ادارات است و با استقرار نمایندگی ادارات بخشی از مشکلات مرتفع می‌شود.

مسعود تنگستانی از آیت‌الله حسینی بوشهری در خواست کرد تا ادارات مهم از جمله کمیته امداد، ثبت احوال و.  . . در آبدان پیگیری کنند و آیت‌الله حسینی بوشهری نیز قول مساعد داد که این مشکل را از طریق استان پیگیری کند.

قاسم بازیار رئیس شورای اسلامی بخش آبدان در خصوص وام زنجیره‌ای مددجویان کمیته امداد دهستان سرمستان خواستار پیگیری این معضل و مشکل شد.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
راهکار شما برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار