MySQL error : Table 'motaf24_db.newsstat' doesn't exist
کد خبر : 39229 تاریخ ثبت : 1395/4/23 16:55:01
بلاتکلیفی 5 ساله زمین درمانگاه تامین اجتماعی دیر+عکس

بلاتکلیفی 5 ساله زمین درمانگاه تامین اجتماعی دیر+عکس

اکنون درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان در ساختمان استیجاری با تجهیزات پزشکی اندک و فقط در نوبت صبح خدمات دهی می کند.

به گزارش "مطاف24"،مردم و مسئولان دیر می گویند: پنج سال از خرید زمین درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان گذشته است اما هنوز برای اجرای ساختمان در آن در بلاتکلیفی بسر می برد.

 آنها در گفتگو با ایرنا اظهار داشتند: این در حالی است درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان در یک ساختمان استیجاری با تجهیزات پزشکی اندک و فقط در یک نوبت صبح خدمات دهی می کند.

احمد احمدی یکی از شهروندان دیری گفت: مسئولان تامین اجتماعی استان بوشهر باید فضا و امکانات مناسب که پاسخگوی خدمات رسانی به دارندگان دفترچه های تامین اجتماعی در این شهرستان باشد را فراهم کنند.

بتول ابراهیمی یکی دیگر از شهروندان دیر گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی ماهانه حق بیمه پرداخت می کنند، این درحالی است که هم اکنون به دلیل نبود فضا و تجهیزات پزشکی از جمله سونوگرافی، آزمایشگاه مجهز، رادیولوژی و فیوتراپی در درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان به ناچار با پرداخت هزینه هنگفت این خدمات درمانی را از دیرگ بخشهای درمانی تامین می کنند.

سرپرست درمانگاه تامین اجتماعی دیر گفت: اگر ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان احداث شود می توانیم به مردم خدمات بیشتری ارائه دهیم.

زهرا هادی افزود: تامین اجتماعی در خدمات دهی رایگان خود برای افراد زیر پوشش فعالیت های بسیاری خوبی دارد و نیاز است که هرچه زودتر تکلیف این زمین مشخص شود.

وی با بیان اینکه در ماه بطور متوسط چهار هزار نفر مراجعه به درمانگاه داریم، گفت: اکنون در این درمانگاه دو پزشک عمومی و یک دندانپزشک، داروخانه، تزریقات، پانسمان و مامایی برای مردم خدمات دهی می کنند.

فرمانداردیر ضمن تایید بلاتکلیف بودن زمین درمانگاه تامین اجتماعی گفت: در این شهرستان 28 هزارنفر معادل 50 درصد جمعیت آن تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که هم اکنون درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان در منزل استیجاری فعالیت می کند.

حمزه اعتماد افزود: تامین اجتماعی منشا خدمات خوبی برای جامعه است و با ساخت درمانگاه می توانیم گامی مهم در راستای درمان مردم شهرستان برداریم.

وی با اشاره به اینکه این شهرستان فاقد بیمارستان است، گفت: در زمینه زمین درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان پیگیری های زیادی شده که امیدواریم با قول مساعد مسئولان استان در روزهای آینده نتیجه بخش باشد.

شهرستان دیر به دلیل وسعت زیاد و پراکندگی شهرها و روستاهای آن و نداشتن بیمارستان بیش از پیش نیازمند مراکز درمانی و تجهیزات بیمارستانی و امداد و نجات است.                                 

منبع:سپاس                                                                                                                                                                                                                                                   

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
راهکار شما برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار